Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a romaniai...

Mi a velemenyetek a romaniai magyarokrol?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 21:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
3%

lesújtó, úgyhogy hagyjuk

mindig próbálok nem általánosítani, de aztán rá kell jönnöm, h ismét naiv voltam

2010. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
miért kéne hogy véleményem legyen róluk? tudtommal nem egy külön népcsoport. :)
2010. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
27%
Egymással össztartanak,barátságosak,de csak addig,amíg a hasznukra lehetsz,de törtetők,önzők,csak a saját hasznukat nézik,mindenből előnyt akarnak kovácsolni az itthoniak rovására. Elég sok ismerősöm és kollégám,akik onnan jöttek ilyen. Lehet,hogy csak én találkoztam ilyenekkel,ezért nem tudom,hogy a többiek milyenek.
2010. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
nem hiszem el,hogy ilyen velemenyetek van...
2010. szept. 18. 21:44
 5/41 anonim ***** válasza:
95%
Olyanok mint en. Magyarok. Egyebet nem tudok mondani:))
2010. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó barátnőm romániai, de meg se mondtam volna róla ha nem mondja. Nagyon rendes lány
2010. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
64%
Én bírom őket. Az értékrendszerük nagyon a helyén van, és ápolják a kultúrájukat. Csak kár, hogy fogynak. A trianoni békediktátum felszámolásához ugyanis az kéne, hogy pl az erdélyi magyarok és székelyek nagyon szaporodjanak és lehessen hivatkozási alapként felhozni a nagyszámú magyarságot Erdély visszacsatolására.
2010. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
79%

Én inkább erdélyi magyaroknak nevezném őket vagy hely szerint kötve ugyanis Erdély nem román föld.


A véleményem pedig hogy nehéz lehet nekik elszenvedni azt a sok fájdalmat, szenvedést amit kaptak a románoktól és sajnos sok az agymosott magyar aki lerománozza őket.Gondolom te is az vagy ugye? Ha igen akkor tarts ki remélhetőleg egyszer eljön az igazság napja!

2010. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Igen en is erdelyi vagyok.
2010. szept. 18. 22:06
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Most költöztek velünk szembe. Nagyon barátságosak,aranyosak.

Mindig hoznak valamit.(nagy kertjük van) Paradicsom,paprika ilyesmi... Jófejek.Csípem őket :)

2010. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!