Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a romaniaban...

Mi a velemenyetek a romaniaban elo magyarokrol?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 11:08
1 2
 1/19 Draug ***** válasza:
97%
Hogy épp annyira magyarok, mint mi, csak ők ott születtek. A legjobb barátom is erdélyi magyar :)
2011. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
Gondolom te is az vagy. Nem azt mondom, hogy nem magyarok, de ha nem ebben az országban élnek, akkor csak félig magyarok. A másik felük az, amelyik országban élnek. Az én nagyanyám is szlovákiában született még, és akkor ennyi erővel én is vallhatnám magamat szlováknak. De nem! Én magyar vagyok. Itt születtem, itt lakom. Magyar vagyok.
2011. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Az erdélyi magyarokról? Sokan közülük különbek, mint Csonkahonban!!! Le a kalappal mindenki előtt, aki az elmúlt 91 év ellenére is megőrizte magyarságát az elszakított területeken!
2011. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
azt ,hogy ők is magyarok ,sőt talán még "magyarabbak" is mint közölünk egy két ember
2011. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
En is romaniaban elek , es anyaek az akarjak hogy magyarba koltozzunk ,d en felek ,mert szerintem sokan elfognak itelni ,vagy nem ? ? ? 17 lany
2011. júl. 25. 11:29
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Csak jó hallottam róluk és már alig várom, hogy egyszer eljussak hozzájuk. Sokat lehet tőlük tanulni. Nagynéném mondta, hogy nagyon szép vidék és az emberek nagyon okosak és kedvesek. :)


ma 11:18

Ők is Magyarországra születtek, csak éppen olyan területekre, amit elloptak tőlünk... Szomorú, hogy ilyen a felfogásod.

2011. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Draug ***** válasza:
Vannak olyanok sajnos, igen, akik emiatt elítélik a másikat... de tudod, hülyék mindig is voltak és lesznek... nem velük kell törődni :D
2011. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
A iskola és a tv hatására nagyon sok a buta ember nálunk, de szerintem nem fognak elítélni. Ha esetleg mégis ez történne, akkor a fent felsorolt két dolognak köszönhető. Részemről várlak szeretettel. Viszont nagyon szomorú ami itt folyik... nem tudom nálatok mi van.
2011. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mindig is megakartam kérdezni egy Romániában élő magyartól

hogy ott hogy bának a romákkal keményen vagy nem törődnek velük?

2011. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg ha megtanulnád a magyar helyesírást /elvégre magyarnak vallod magad/, akkor szívesebben várnánk.
2011. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!