Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan csinálhatnék meghívót?

Hogyan csinálhatnék meghívót?

Figyelt kérdés

Anya nem talált a városban meghívót sehol,ezért arra gondoltam majd csinálok :)

De hogyan??

Ötletek??

És mit írjak bele??Milyen szöveget???


2010. szept. 19. 11:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Miért szívtam volna meg??

A4 lap van Meg karton papír is,nem értem hogy miért vannak olyan emberek akik már azt is lenézik akiknek nincsen nyomtatojuk meg egyebek... :@ :(

És szerintem ha valaki leirna valamit akkor meg tudnám csinálni

alapanyag:


8 matrica

lap

olló

ragasztó

kivágható képek

2010. szept. 19. 11:53
 12/16 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy sok ember elveszne ebbe a világba számitógép nyomtató patron internet nélkül...

Mikor mondtam hogy nincs nyomtató egyből rávágta valaki hogy akkor szívás,a helyett hogy gondolkodott volna az okos anyával :@

2010. szept. 19. 11:57
 13/16 anonim ***** válasza:

èn magam csináltam a baba üdvözlö kártyákat.

habár a szöveget nyomtattam de az mindegy.


Vettem A5-s kicsit vastagabb papírt amit kettöbbe hajtottam és már is egy képeslap nagyságú kßártya jött ki.


Ha van karton lapod akkor találd ki mekkora méretüt akarsz, mindegy hogy mekkora. Amivel jobban tudod vágni az a tapéta vágó kés. kérdezd meg szüleidet van-e nektek olyan. azzal pontosabban szebben tudsz vágni.


Az elejére felírod szépen (gyakorold sima papíron) hogy Meghívó és pl pár apró virágot rajzolsz, vagy oda ragasztod a matricádat.

Aztán a belsejébe kinézel valami szöveget.

Egyszerü szöveg, hogy kedves X meghívlak szerettel az .....napon tartott születésnapi bulimra amit ..... tartok.

De szerintem azért anyukádat kérdezd meg hogy lenne a legjobb.


aztán ennyi. tök egyszerü.

2010. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor meg is vaan oldva így lesz :)
2010. szept. 19. 12:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Színes kartonpapír, mintalyukasztó, egy kis kreativitás és kézügyesség. :D Sok sikert!
2010. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2010. szept. 19. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!