Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Corvinusra járnak emók?...

A Corvinusra járnak emók? Melyik az az egyetem ahova a legtöbb jár?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ez alapján választasz sulit?:O Amúgy a BCE elég elit egyetem szóval ott szerintem nincs sok emós.
2010. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Elit egyetem...persze...mondjuk úgy, hogy tele van kinyalt seggű majmokkal meg egykét másikkal, akibe 1 év alatt belenevelik ugyanezt a hozzáállást.
2010. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1- az emo már nem igazán divat

2 - amikor még divat volt, akkor sem az egyetemisták körében volt az, hanem középsulisok / felsősök körében

3 - ettől függetlenül nincs KIZÁRVA, hogy vannak, mert hülyék mindig vannak, csak ebből a fajtából pont nagyon kevés van

2010. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a Corvinusra járok hanem egy vidéki egyetemre, de én mindenkitől azt hallom, hogy a BCE az ország legelitebb egyeteme, oda a legnehezebb bekerülni, és aki ott szerzi a diplomáját szinte azonnal kap állást.
2010. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emu-kat jobban szeretem, de ők nem járnak (szerencsére) egyetemre :)
2010. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem valamelyik muveszeti...bocs, de en ezt tudom elkepzelni rajuk. Ok olyan muveszfelek nem? A vilagfajdalom sok muveszben meg volt, szerntem ez a palya a nekik valo. De nem vagyok jartas a temaban.
2010. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
11:52, volt ismerősöm, aki Corvinuson szerzett diplomát (alkalmazott közgáz), egy csomó vidéki helyről elküldték már az állásinterjúról olyan címszóval, hogy "pesti gazdasági diplomával ne is próbálkozzon". Hallottam híreket az ottani osztályozási rendszerről meg a tanításról, több jelenlegi tanárom a Corvinuson kezdett tanítani, és ők sincsenek emeletes véleménnyel róla. Én hasonlót tapasztaltam meg középiskolában, mint ami a Corvinuson folyik. Az ország egyik legelitebb gimnáziumába jártam, és magamon tapasztaltam, hogy szinte tanulás nélkül végigcsináltam az egészet, max 1-2 négyessel, de inkább kitűnő bizonyítvánnyal. Összeszedik a jobb tanulókat, aztán viszonylag könnyű követelményeket állítva hozzák a jó eredményeket, meg persze bevetik hozzá a névből származó kapcsolatokat. Az egyik ismerősöm most kezdett ott, egyszerűen felháborítónak tartom, hogy heti 8 tanítási órával 50 kreditet tud megszerezni, én meg másodévesként heti 16 órában küzdök 36 kreditért, és nem azért, mert tele vagyok töltelék tárgyakkal, ebben benne van egy 4 és egy 3 kredites választható tárgy, a többi kötelező törzsanyag.
2010. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Emo nincs az országban. Amerikába viszont vannak egyetemeken is.
2010. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs,de mire az ember egyetemista lesz felhagy az ilyen divathóbortokkal,kicsit nevetségesnek is hat egy ímós a Corvinuson :)
2010. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha emósokkal akarsz ismerkedni akkor javaslom járj ilyen koncertekre és szórakozóhelyekre,az egyetemen ne ez legyen az elsődleges szempont ...
2010. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!