Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol élnétek legszívesebben?...

Hol élnétek legszívesebben? Avagy melyik a kedvenc országotok?

Figyelt kérdés
és miért ? ^-^"
2010. szept. 19. 13:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
a németek tényleg zárkózottak, de én itt élek svájcban és eddig csupa kedves emberrel találkoztam, ha megszólalsz a nxelvükön mindjárt nagyon kedvesek, amúgy is mosolygósok és barátságosak. Kaptam már almát a piacon és nyakláncot a bolhapiacon, csak mert németül bénáztam. Szóval kedvesek...
2010. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%

Szlovénia.


Itt van a szomszédban, nem kéne elszakadnom Közép-Európától, ahol amúgy szeretek élni. De mégis tisztább, jobb, élhetőbb, kulturáltabb és gazdagabb ország, mint Magyarország. És nagyon szép és változatos is.

2010. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
90%

Magyarországon szeretek élni.

De szeretem:Erdélyt-a világ legszebb helye

és Lengyelországot:szép hely,kedves emberek,szép lányok,jó közbiztonság

2010. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%
eh, szinte mindenki le lett pontozva, kivéve azok akik itthon maradnának. :D:DxD
2010. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
gratulálok annak aki lepontozta őket. annyi esze sincs ,hogy egy kicsit is szeresse a hazáját. (ui. nem én voltam :-S )
2010. szept. 19. 19:58
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Finn (L)
2010. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
100%
Oroszország (L)
2011. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Japán. És előre leszögezem: NEM AZ ANIME MIATT. Azért ott, mert az egy olyan ország, ahol tényleg csak az kap fizetést, aki dolgozik, és mindenki dolgozik is, miközben nem a pénz lebeg a szemük előtt, mint a nyugat emberének. Ezen kívül szép, tiszta, változatos a klímája (Hokkaidó: kemény tél, Okinawa: trópusi, kókuszpálmás tengerpart). Az emberek udvariasak, számomra a vallásuk is sokkal hozzáférhetőbb, mint a nyugati világban elterjedt kereszténység. Ráadásul: 70 év alatt sikerült akkora fejlődést elérniük, mint Európának 900 alatt. Igaz, Európát másolták, de ez akkor is teljesítmény.
2011. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Miami,Svédország.
2014. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Olaszorszááááág <3 <3 <3

Miért? Finomak, és az én ízlésemnek kitaláltak a kaják, szépek a tájak, imádom a pezsgését, a régi épületeket, a mediterrán éghajlatot, a meleget, a pálmafákat, a tengerpartot, az embereket, az olasz nyelvet, ééés mindent, ami olasz :) :) :) Mindig azt mondtam, oda kellett volna születnem :)

Ha nem Olaszország, akkor még nagyon szeretem Nagy-Britanniát, Franciaországot, vagy Svárcot :) ==> szép tájak, kedves emberek, jó hangulat, az épületek, meg a pezsgés :D

2015. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!