Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mások szerint is felesleges...

Mások szerint is felesleges ez a mondat, hogy "Hülye válaszok kiméljenek!"?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több kérdésben látom ezt a mondatot vagy hasonlót mint a "trollkodni vágyók keressenek másik kérdést." Én valahogy úgy vagyok vele, hogy amikor ezeket látom azt gondolom, hogy maga a mondat vonzani fogja a "hülye válaszokat". Általában a kérdezőt szidják vagy magát a kérdés néha jogosan. Vagy a felesleges vláaszok jönnek mint láttam olyat, hogy "felesleges kiírnod úgy is jönnek a trollkodók ha akarnak"...szóval ezzel lesz előrébb. Legtöbbször maga kérdés hülyeség és aki bármi olyan véleményt ír ami a kérdezőnek nem tetszik de nem hülyeség az máris rosszindulatú troll pedig telejsen normálisan fogalmazott az adott témához. Mostanában gyerekvállalás kategóriában találkoztam ezzel...de több helyen is látom. Szerintetek is feleslegesek ezek a mondatok? Sokat nem nyernek vele, hiába írják ki attól még jönnek ha akarnak. De lehet arra is gondoltam, hogy a kérdező legbelül sejti hogy hülyeséget kérdezett és ezzel próbálja magát védeni kicsit de sokszor nem sikerül...Én pl.sosem gondoltam arra, hogy ki kéne írnom hogy hülye válaszok kíméljenek, mert ez egy olyan oldal ahol nem lehet úgyse megakadályozni ki mit akarj írni. Más hogy látja ezt? Találkoztatok mostanában ilyen kérdésekkel ahol volt ilyen mondat?

2022. jún. 27. 03:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy a gyerekvállalás kategória. 😂


Nincs több kérdésem. Ott eleve sok

A sztáranyuka aki mindenkinélmindentjobbantud, és aki mást ír, mint ami belefért a kis beszűkült okoskodó látókörébe, az kollektíven lepontozzák.


A másik fele a dolognak, hogy valóban sok funkcionális analfabéta jön válaszolni, akik két tagmondatot egyben nem tudnak értelmezni, azokat az információfoszlányokat, amiket sikerült befogadni, kiforgatják úgy, hogy bele lehessen kötni.

2022. jún. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
96%
Ha ilyet olvasol biztos lehetsz benne, hogy végtelenül kretén a kérdés és végtelenül ostoba a kérdező. Minden egyes alkalommal.
2022. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg akkor írják ki, amikor maga a kérdés is hülyeség, vagy legalábbis viccesen hangzik. Pl. „hogyan kell farkasemberré változni”, „hogyan kell megidézni az őrangyalodat”, „hogyan legyek jó emo”, „mit csináljak, ha csemege tojáskrém helyett csípőset vettem”, „hogy kell valakire démont küldeni”, és ezek létező kérdések...
2022. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!