Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Balaton soundra érdemes...

Balaton soundra érdemes egyedül menni?

Figyelt kérdés
Ez lenne életem első fesztiválja.

2022. jún. 29. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Balaton Soundra úgy egyáltalán nem érdemes elmenni :D, de ha téged érdekel, akkor tök jó lesz egyedül is. Ott meg tudsz majd ismerkedni, ha szeretnél. Nem is fogja tudni senki, hogy magadban érkeztél, vagy sak épp egy perce szakadtál el a barátaidtól, akik épp piáért állnak sorba.
2022. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én jól el lennék egyedül is. Más meg unná társaság nélkül. Ehhez neked kell ismerni magad. Én mennék, max összebarátkozol valakivel
2022. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Na elmentél végül ?
2022. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

sound egy daráló


mostmár átvette a sziget kft teljesen, mostmár még jobban csak arról fog szólni hogy profit legyen, az ember meg másodlagos


persze aki drogosan szeret veretni meg ilyenek, annak biztos jó


meg aki jól néz ki és kell a nőknek annak is biztos vannak jó lehetőségei, meg hát a nőknek maguknak is


de én nem érzem úgy hogy adná....


egyszer az exem vitt el 2018-ban, utána szorongásbetegséggel mentem egyedül 2019-ben két napra, amikor mindkét nap csak kb 2 órát birtam benn lenni.


most is voltam két napig zamárdiban, de csak egyszer mentem be, és lehangoló volt.


csak egy rakás ember vánszorog, a VIP-ben biztosan sokkal kiválóbb (khm) emberek vannak, bár nekem anno 2018-ban egy hét alatt sem tünt ez fel, annyi hogy volt hova leülni, nem csak koszos sörpadokra.


EFOTT sokkal jobb szerintem, kis családias szinpadok vannak, mondjuk ez összefüggésben van azzal, hogy még nem darálta be a sziget monopolium.

2022. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4


Társasággal kell menni, sound egyedül csak a supermen szinű szociális képességekkel bíróknak való, a többi kihullik, vagy olyanokat fog írni mint te.


Szorongással pedig ne csodálkozz...

2022. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

mi is a problémád?


3 éve tényleg rosszul voltam


mostmár nem


vagy mi is a probléma? Hogy én nem tudok megfelelni a soundnak vagy hogy NEKEM nem felel meg a sound?


egyébként meg van jó pár szorongó depressziós szerencsétlen DE magas és jóképű fiú....ott valahogy nem probléma hogy már távolról látszik hogy össze vannak zuhanva...

2022. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

plusz én egyedül is be tudok csajozni, pedig full autista vagyok és nem is nézek ki jól


ezek után megkérdezném hogy a normális és jó kinézetű fiúk amikor SZERENCSÉTLENKEDNEK akkor az mégis hogy? Mondjuk nekik sokszor még ÚGY IS összejön.


modnjuk sokszor már a társaságon belül kinézik őket lányok, ezzel szemben totál egyedül odamenni kicsit más játék mert MINDENT fel kell épits a nulláról a csaj előtt és van rá 0,1 mp-ed

2022. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idióta van itt.:D Hallod, én totál egyedül szeretek bárhová menni, és tök jól érzem magam, régen mikor társasággal mentem, akkor is inkább ott elhagytam a buliban őket, és idegenekkel ültem le. Mellesleg zenéért mész bulizni, nem csajozni. Arra ott vannak a vidéki diszkók, stb. Idén betegség miatt nekem kimarad a nyár, de jövőre ugyan úgy végigélvezem egyedül az egészet.
2022. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kajak nem értem, valaki hogy gondolhat csajozásra fesztiválkor. Nekem az a zenéről és kikapcsolódásról szól, örülök, ha nem kell ott csajjal dumálni.:D Arra megvannak más helyek. Persze ha valaki épp az esetem, akkor azt felszedem, de az gáz, ha ez az este célja.
2022. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nyilván azért mennek oda a gyúrós gyerekek


meg azért pakolnak ki mindent a nők


meg azért jönnek nagy kocsikkal emberek mert biztosan nem szexelni akarnak


jó vicc


meg hogyismondjam, azért ha zene van, akkor majd pont a szex nem fogja érdekelni az embereket. Helyette a drog meg az ital, mi?

2022. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!