Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Veszélyes nőként egyedül...

Veszélyes nőként egyedül elmenni a Balaton Soundra?

Figyelt kérdés
Mire figyeljek oda?
2022. jún. 5. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Koncertekre azt szoktam mondani hogy kb. semmi rizikó nincs, simán el lehet menni egyedül is max félre állsz.

A Balaton Sound és egyéb fesztiválok azért más kategóriában soroltak, sokkal több a szer vagy drog hatása alatt álló személy illetve a biztonságra is kevésbé tudnak odafigyelni elvégre jelentősen többen vannak. Nem azt mondom hogy ezért mondj le róla de fesztiválra érdemes többen elmenni.

2022. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
23%
Ha odamennél mondjuk 3 ismerős pasival, akkor az a 3 pasi dugna meg + 20 ismeretlen. Így meg csak 20 ismeretlen. Én nem látom azt a hatalmas különbséget.
2022. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen
2022. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as kifejtenéd?
2022. jún. 5. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1es már kifejtette 🤣
2022. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha full józan lennél végig, talán akkor lenne az, hogy nem "annyira" veszélyes. Egy pohár piánál is már jöhet az, amit írtak is, hogy belerakhatnak bármit, ha túl óvatlan vagy. Egyébként nem is az, hogy feltétlenül veszélyes lenne minden pasi, aki rányomul az emberre, csak gyakran nagyon idegesítőek. Ilyenkor könnyebb őket lerázni valami olyasmivel, hogy "bocsi, de mennem kell, vár itt meg itt a barátnőm" és nagy segítség, ha tényleg vár, mert lehet nagyon ragadós a pali.
2022. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csúnya és kövér vagyok nem hiszem hogy egy pasi is bepróbálkozna ;-)
2022. jún. 9. 07:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég sok negatív dolgot hallottam közvetlen ismerősöktől is, nem beszélve pl. a balaton soundos eseteket (pl. [link] Ugyanakkor, minden azon múlik, hogy mennyire vagy eszednél. Ne igyál pultról, vegyél magadnak alkoholt, innivalót, és magadnak bontsd fel, és ne hagyd felügyelet nélkül, és nyilván ne bízz meg nagyon idegenekben. Alapvetően minden azon múlik, hogy mennyire tudod kezelni a helyzeteket. Jobb, ha a koncerten inkább nem is iszol, ha nagyon akarsz, akkor inkább indulás előtt keveset, nem érdemes szerintem megkockáztatni, hogy esetleg berúgj.
2022. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!