Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes nekiindulni balaton...

Biohazardxxx kérdése:

Érdemes nekiindulni balaton sound-ra egyedül?

Figyelt kérdés
3 éve barátokkal voltam egy kisebb fesztiválon és nagyon jó volt, ritkán járok el bulizni.... Most idén szeretnék menni sound-ra mivel még nem voltam, de sajnos öcsém meg a barátnője visszamondta és igy most nem tudok dönteni hogy menjek e vagy sem. Én az a józan tökfej vagyok aki nem iszik nem drogozik csak a zene meg a hangulat miatt mennék és hogy süttesem a hasam a balcsin, de ez igy egyedűl félek hogy unalmas lenne. van valaki aki volt már így elment a balaton sound-ra?

2019. máj. 19. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer majdnem mentem egyedül, de végig számítva (költség, utazás, napok, programok, stb) elég unalmasnak találtam hogy egyedül menjek. Aztán az utolsó pillanatokban szóltak az ismerőseim hogy ők jönnek és így már négyen voltunk.

Ha elég önálló vagy, és tudsz egyedül is bulizni, meg magadra vigyázni, (nem csak a drogok, hanem pl nehogy választ érjen a tömegben), szerintem el tudsz menni.

De az ilyen fesztiválok általában csapatban jók.

2019. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyedül Én biztos nem indulnék el.De vannak ilyen csoportok ahol társat keresnek maguknak magányos fesztiválozók,csomó olyan történetet hallottam már,hogy elmentek együtt ismeretlenül és a legjobb barátok lettek,vagy legalább utána is jóban maradtak.
2019. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok, akivel mentem volna ő lemondta, viszont én szeretnék elmenni, de egyedül szerintem is elég unalmas lenne. Nem tudom mit csináljak. Ha gondolod, írj nyugodtan! 23f
2019. máj. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha pl techno stage-re mész, tuti találsz olyanokat akik lazán bevesznek maguk közé bulizni.


de asszem van emiatt külön fb csoport is, akik így keresnek társaságot.

2019. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!