Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért terjed a rasszizmus a...

Miért terjed a rasszizmus a fehér emberek ellen, az olyan országokban, ahol nem őshonosak az afrikai származásuak? És mi lesz ennek a végeredménye szerintetek?

Figyelt kérdés
Braziliába játok sokszor túristaként, s látom hogy nagyon megváltoztak a dolgok, nem érzem magam biztonságban, a dolgok odáig fajultak, hogy pár hete, kishijján meglincselték a metrón, a magyar konzulátus egyik hölgy alkalmazottját mert rá merészelt szólni egy afro-brazil, vagy eredeti afrikai származásúra, hogy ne lógassa a haját az ő arcába. Erre a nő ráordibált , hogy rasszista, és 1 percen belül már lincs hangulat alakult ki a metrón, a hölgyet a rendőröknek kelett kimenekíteni, nehogy megöljék. Én meg így jártam az egyesült államokban 2x is , egyszer majdnem megöltek a négerek. Találkoztam olyan amerikaival, akit meglőttek a fekák , el akarták pusztítani, a fehér színe miatt.

2022. jún. 30. 04:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Fordítva még mindig gyakoribb. Hogy várod el, hogy bírják a fajtádat, ha az évszázadokok keresztül alázta az övükét?
2022. jún. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért mert nem őshonos Afrikaiak, nem Brazil területen született őshonos indiánok, az eredeti őshonos indiánok és a Brazil-Portugálok kedves emberek, az Afro-Brazilok is. A hasonlat meg azért rosz, mert lehet hogy igazad van részben, de nem láttam még olyat, hogy valakire egyszerre többen rátámadjanakbaz utcán, csak azért mert fekete, vannak akik utálják a négereket, zsidókat, cigányokat, stb, de egy ilyen támadás esetén a többi ember közbelépne, ebben az esetben a többi feka meg egymást tüzelte, és ez nagyon veszélyes dolog. Persze, gyülöljön engem bárki ha akar, az nem tilos, de ne törjön az életemre, sem máséra! Szerintem meg egyenlő az arány, ugyanannyi raszista feketével találkoztam, mint fehérrel, hidd el!
2022. jún. 30. 05:28
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha jegy nélkül utazik egy cigány a buszon az oké. A sofőr lazán felengedi, megkérdezi milyen napja volt, hogy van. Vonaton is lefossák. El van nézve. Bezzeg a magyarnak...

Szomszéd vitánál ha rendőrt hívnak rájuk, a rendőr kinyalja a pici popókájukat. Állatkínzás, szaporítás? Oh, hát nincs azzal gond, csak ha fehér csinálja, c lazán csinálja megélhetési célzattal.

Már most több joguk van mindenhez mint egy fehérnek,semmi egyenlőség nincs. Pár év, és a fehér lesz a dolgozó rabszolga akinek a neve kuss. A c pedig az úr, akinek egyetlen dolga a szaporodás lesz.

2022. jún. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Én sokkal több cigány rasszistát láttam pl, mint magyart. Négerekkel nem volt sose dolgom, de hiszem, hogy köztük is több a rasszista, mint a fehérek között.


A fehér ember amúgyse azért utálja a cigányt, mert cigány, hanem a viselkedésük miatt. A cigány meg csak azért képes belekötni valakibe, mert az magyar. Szóval hagyjuk ezt.

2022. jún. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
A négereknél elnézik a rasszizmust, mert most a fehér bűntudatot erőltetik. A rapdalok tömve vannak rasszista szövegekkel, mégse tiltották be egyiket se. Nekik szabad.
2022. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
El vagyok keseredve, sok felé jártam már, de csak 2-3 országot tudok, ahol kimondottan a fehér embert támogatják a bevándorlásban: Spanyolország, Argentina, Görögország. Akkor nem vagyok fóbiás, más is látja ezt.....😞
2022. jún. 30. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Átestek a ló túloldalára.. ebben is. Ugyanez a helyzet a homoszexuális kérdéssel is. Mindenben túlzásba esnek. Már nem elég, hogy elfogadjuk, hogy valaki meleg, mostmár az kell, hogy betegyünk egy gyerekmesébe egy transzvesztita néger akármicsodát mint tündérkeresztanya. A négereknek sem elég már az, hogy békességben élhetünk egymás mellett, mostmár nyírjuk ki a fehéreket. Szomorú, elkeserítő.
2022. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Azon a kontinensen a mongoloid típus őshonos, emiatt sok balhé lesz.
2022. júl. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Isti22 ***** válasza:
0%

Nem kérdező, nem ez történt, a hírek alapján a magyar nő meglehetősen rasszista módon szólt be, ezért lett belőle botrány:


[link]

2022. júl. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És te gondolom minden esetben a média ,,igazmondására" hagyatkozol......egykonzulátuson dolgozó személy, egy diplomata , nem süllyed odáig , hogy raszista módon viselkedjen, csak az önérzetes feketék már azt is magukra veszik, ha egyáltalán hozzájuk merészelsz szólni! Természetes, hogy nem fogja a média azt írni, hogy megtámadták a feketék ok nélkül a hölgyet, hiszen akkor zavargások törnének ki Sao Paolo-ban, ami hatalmas pénzösszegeket vinne el a rendőrségtől, sok kárt okozna a városnak és a turizmusnak. Inkább hazugságot írnak, mert egy személyt könyebb lecsendesíteni.
2022. júl. 1. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!