Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem csúnyák a feketék?

Csak szerintem csúnyák a feketék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista, ha mellém ül egy fekete a buszon nem ülök el mert nem zavar. Volt fekete osztálytársam is gimnáziumban és nagyon jóban voltam vele. De mindenféle rossz indulat nélkül úgy néznek ki a feketék mint a majmok. Az osztálytársnőm is, kedveltem, de szegénykém olyan nagyon csúnya volt. Főleg a fekete férfiak akik olyan gorillaszerűek. Nektek mi a véleményetek?

2019. okt. 27. 13:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Azért feketéből is van rengeteg típus, ahogy mondjuk a fehérek közt is máshogy néz ki egy spanyol, angol meg egy svéd.
2019. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Láttál már nagyon magas, csapott vállú vörösarcú ritkás vöröses hajú hollandot vagy németet? Na.

Minden rasszban vannak szépe egyedek és kevésbé szépek is.

A negrid rasszban is vannak nagyon finom vonású, kecses, szép emberpéldányok és vannak izmosabb, robosztusabb nem szépek.

2019. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Én nem tudnék összejönni egy fekete pasival,de ismerek olyant aki kimondottan azokra bukik,mert olyan egzotikusak.
2019. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
Azért látod őket így, mert Te más rasszba tartozol, neked az európai típusú emberek a vonzóak, a feketéknek ált.ban a feketék. Ez természetes.
2019. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Engem a szolisok taszítanak!
2019. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#1

hát nem tom

mi azért változatosak vagyunk - szőke, barna, vörös, szeplős, barna szemű, kék szemű, kis orrú, nagy orrú, tehát sokfélék vagyunk

a feketék inkább olyanok mint a kínaiak/japánok/koreaiak akik között mindenki sötét barna vagy fekete hajú, kicsi orral meg lapos arccal

feketéket ha látok az utcán ők is ilyenek, mindig lapos széles orruk van, vastag ajkuk, fekete hajuk, majomszerű arcvonásuk

2019. okt. 27. 13:53
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Úgy általában nekem sem jönnek be, de pont tegnap láttam az Amerikába jöttem c. filmet és voltak benne kifejezetten csinos fekete lányok.

Pedig a legtöbb nekem sem tetszik, de vannak jófélék.

2019. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

Változó.

Afrika egy Európánál kb 5X nagyobb kontinens, baromi sok etnikummal.

Ha minimálisan utánanézel, láthatod hogy rettenet sok féle afrikai népcsoport van.

Vannak a sztereotípiákban élő nagyon széles orrú, nagy darab feketék, de pl az etiópok tök mások.

Ez nem meglepő, az evolúció mindenhol felhalmoz különbözőségeket ha eléggé elszigetelődik egy-egy közösség.


Persze a szép-nem szép egy kultúrafüggő dolog.

A szüleink, és a közvetlen környezetünk formálják hogy milyen vonásokat látunk szépnek, miktől irtózunk.

Meglepő hogy a jó és a rossz viszony a szülőkkel (főleg az ellenkező nemű szülővel) hogyan befolyásolja a későbbi partnerválasztási szokásainkat.

Az a lány pl akinek nagyon rossz viszonya volt az apjával, hajlamosabb az apjától nagyon eltérő (akár más rasszú) személyt is megkedvelni.


Nekem amúgy a véleményemhez még hozzátartozik hogy az európai népek közül is némelyik általánosságban kevésbé szép.

Az angolok pl borzalmasan pufókok. Plusz ehhez még társul hogy olyan vörös tud lenni az alap bőr tónusuk, mintha épp szívinfarktust kapnának...

2019. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon világos bőrű, kékszemű, eredetileg is szőke hajú lány vagyok, számomra például nagyon vonzóak. Többségük izmos, atletikus, jó sportoló, magas, muzikálisak, vonzónak találom az arc vonásaikat is,gyönyörű erős hajuk van, teljesen máshogyan "öregednek" mint mi. Attól is függ egyébként milyen "feketére" gondolsz, elég sok árnyalat van, van amelyik több fehér házasságú generációból világosodó bőrű. Viszont a kisbabáik gyönyörű szépek ez tagadhatatlan🙂
2019. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem, szerintem is csúnyák. Tökre nem emberszerű az arcuk, a bőrük, én irtózom a látványuktól.
2019. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!