Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megtilthatja a munkáltató,...

Megtilthatja a munkáltató, hogy jeggyűrűt horgyak?

Figyelt kérdés
8 évig nem volt ez gond, csak most, hogy új műszakvezető lett. Eddig nem volt balesetveszélyes, de most hirtelen az lett.
2010. szept. 21. 15:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szinte a legtöbb cégnél benne van a szabályzatban a hajháló vagy hajgumi viselése(haj hosszúságától függően) és az ékszerek nem hordása!

Én voltam szemtanúja annak amikor egy gép bekapta a lány haját,és szinte kiskalpolt egy darabot belőle,és láttam már azt is amikor a gyűrű miatt leszakadt az ujja a dolgozónak..

Nem tudom a kérdezőnek ez miért gond..de ha annyira nem hisz senkinek a el kell kérni a munkavédelmi szabályzatot(minden munkahelyen kötelezően van) és el kell olvasni..megnyugtatlak benne lesz..

2010. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Jegygyűrűt... Örülj neki, hogy vigyáznak rád magad helyett.

Persze, hogy megtilthatja, ha balesetveszélyesnek minősül azon a munkahelyen. Gondolom, te sem szeretnéd, ha beleakadna valamibe és magával vinné az ujjadat. Volt már rá példa sok.

2010. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb baj, hogy 8 evig nem szoltak. Most komolyan, amiatt lazadsz, hogy vegre olyan muszekvezeto van, aki komolyan veszi a dolgokat? Inkabb orulj neki.
2010. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 dellfil ***** válasza:

Mindenféle magyarázkodás helyett:

[link]

[link]

Szerinted?


dellfil

2010. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

most komolyan ebből csinálsz presztízskérdést? kinek szeretnél villogni a jegygyűrűddel???

sztem sokkal cikibb, ha hiányzik az egyik ujjad, mintha a kollégáid nem tudják, hogy te házas vagy...


egyébként meg hordjak, és nem horgyak...

2010. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Saját érdekedben, ha olyan a munkád VEDD LE. Mindegy, hogy karika vagy sem. Én már végignéztem, ahogy egy kollégám ujja leszakadt és csak árufeltöltő volt.
2013. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!