Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem szeretek...

Normális, hogy nem szeretek msn-ezni az osztálytársaimmal, ismerőseimmel? 15/L

Figyelt kérdés
Szinte sose vagyok elérhető, ált. rejtve vagyok fent, mert nem szeretek msnezni...:S Mindenki tökre megjátssza magát msn-en keresztül, meg teljesen más msnen keresztül beszélgetni, mint előben. Mit gondoltok? Ez normális?:S
2010. szept. 21. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális,ne félj.Én is van ,hogy valakivel élőben jókat beszélek,röhögök,ilyesmi,msn-en meg semmi közös téma,csak erőlködünk....
2010. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Abszolút. Miért ne lenne?


Spec. én is utálom, de inkább azért, mert idegesítő, hogy nem igazán lehet csinálni közben semmi mást, mert ha írok, és várok, hogy jöjjön válasz, akkor nem jön, de amint nekilátnék valami másnak, máris ott a válasz. :/ Hülyeség. Akkor már inkább mail. Max. csak nagyon röviden és gyorsan elintézhető ügyekben fanyalodok rá.


27/F

2010. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végre egy normális gyerek aki nem az msn-en éli le a fél kamaszkorát :D
2010. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Ez így van, jobban szeretem az élőszót:D viszont ettől függetlenül sok időt töltök számítógép előtt... de az már mááááás:)
2010. szept. 21. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem igazán szeretek MSN-ezni, mert úgy vagyok vele, hogy nem tudok témát mondani igazán :S Mondjuk élőben sem beszélek velük valami sokat, csak néhánnyal szoktam beszélni, de MSN-en nem szoktam egyáltalán szinte.


17/F

2010. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!