Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nincs meg az 50 órám attól...

Ha nincs meg az 50 órám attól még mehetek diákmunkára?

Figyelt kérdés

16 vagyok, most leszek majd 10.es és azt szeretném kérdezni hogy ha nem töltöttem még le az 50 órát attól függetlenül mehetek diákmunkára? (Úgy hogy ki fizetnek) (Egyik barátnőm olyan helyen "dolgozik" ahol nem igazolják le neki az órákat, értem hogy plussz pénz, de SZERINTEM előbb az 50 órát kéne és utána a diákmunka..)

Szóval ez így teljesen rendben van,vagy kötelező először az 50 óra és utána mehetek csak diákmunkára?



2022. júl. 24. 01:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más a két dolog... Villamossal is utazhatsz azelőtt, hogy buszra szállj...
2022. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, az csak a te értékrendedben szerepel, hogy először a közösségi szolgálat, és csak utána a diákmunka.
2022. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!