Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a mekibe felvettek diákmunk...

Ha a mekibe felvettek diákmunkára, de az üzemi orvos bead nekem mindenféle mentális betegséget, attól még mehetek dolgozni?

Figyelt kérdés

Most voltam üzemorvonál és annyi a bajom hogy dadogok és már elkezdi h epi lepsziás rohamos is vagyok? Nem nem vagyok.

Vannak olyan papírjaim amin felmérté a képpeségiem. És ott kaptam matekból felmentést, meg a dadogásom miatt pszichologushoz küldtek. De nem mentem. Na ez most mellékes.


A lényeg h mehetek-e így dolgozni?


2020. nov. 6. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2020. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit írt az alkalmassági papírra, ha azt, hogy alkalmas, akkor mehetsz, ha azt, hogy nem, akkor nem.
2020. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Üzemorvos nem tud mentális betegséget diagnosztizálni, de javasolhat kivizsgálást. A dadogás nem kizáró ok, én találkoztam már siket pénztárossal is. Mi van a papírodon?
2020. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak annyi h matekból fel vagyok mentve.

De ő már rám mondta h epilepsziás rohamom van.

2020. nov. 6. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Az epilepszia NEM mentális betegség. Csak mondom. Amúgy attól függ, alkalmasnak nyilvánított-e a munkára.
2020. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Nem értek az epilepsziához mert nekem nincs és nem is érdekelt különösebb képpen.

Nekem csak mentális betegségem van és azokról tudok.

Nem annyi nincs h ne tudja dolgozni.

Akkor később hajléktalan leszek mert nem vagyok munkára alkalmas?

Tudom a világomat. Tudom ki vagyok, mi a feladatom az életbe és magam körül. Nem vagyok agyilag lebénulva.

Motivációval, tanulással el lehet érni a a fejlődést.


De mint mondta nem értelmiségi fogyatékos vagyok.

2020. nov. 6. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Matekból hogyan lehet felmentve valaki???

Ezt legalább 100 millió gyerek szeretné a világon, de szerintem egy se kapta meg.

2020. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7-es Rengetegen vannak, a diszkalkuliát könnyen azonosítani lehet.
2020. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A papíromon nincs az rajta h diszkalkuliás lennék, de h fel vagyok mentve az igen és számolások alól is. De van egy barátnőm aki szintén úgy van mint én és őt nem menteték fől.
2020. nov. 7. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!