Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik volt barátnőm aljas...

Az egyik volt barátnőm aljas pletykákat terjeszt rólam, és ahol csak tud keresztbe tesz nekem. Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel évekig jó barátnők voltunk, majd egyszer rájött a bolondóra és azt gondolta, hogy már nem foglalkozok vele eleget és akkor kimutatta a foga fehérjét. Azóta ahol csak tud keresztbe tesz nekem, gusztustalan pletykákat terjeszt rólam, sérteget, elmond mindennek, kibeszél a hátam mögött, elfecsegi mindenkinek a titkaimat de a szemembe meg jó pofizik. Nagyon fáj, mert én nem gonoszkodok vele sőt már már nem is gondolok rá, teljesen hidegen hagy, de amikor a fülembe jutnak a gusztustalan pletykák amiket terjeszt rólam mindig felhúzom magam. Szerintetek mit csináljak? Bosszút álljak rajta vagy hagyjam inkább?
2010. szept. 24. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne állj bosszút, hagy inkább, ne süllyedj már le az ő szintjére. Hány évesek vagytok amúgy?
2010. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindketten 21 évesek vagyunk. Amúgy köszi a választ.
2010. szept. 24. 19:08
 3/6 anonim válasza:

bosszút ne állj de azért ne is hagyd magad!

tudom hogy nehéz megállni a bosszút de többre mész azzal ha megmondod neki hogy hagyja ezt abba!

ha kell többször is, amíg fel nem fogja!

2010. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

aki számít, az úgysem fogja elhinni, hiszen tudja, hogy milyen vagy valójában.

aki meg elhiszi ezeket, az nem számít.

2010. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak tudod iszonyatosan esik, hogy egy olyan ember akit a legjobb barátnőmnek tartottam egykor, ilyen piszok módon hátba támad. Undorító,hogy ilyen emberek vannak, manapság már senkibe se érdemes megbízni csak saját magunkba.
2010. szept. 24. 19:25
 6/6 anonim válasza:

igen..a bizalom olyan luxus,amiért mindig túl drágán kell megfizetni...


de szerintem se állj bosszút,max. olyat amit nem lehet egyértelműen rádverni,de ő tudja,hogy te voltál az.XD

de inkább mégse,mert akkor csak mégjobban ellened fog fordulni.

Próbálj meg vele beszélni,ha meg nem megy,akkor kerüld el.Ha jópofizni kezd szelíden állítsd le és hagyd ott.

Az ilyennek amúgy is ez a legnagyobb fájdalom.

2010. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!