Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon mért kedveltebb...

Magyarországon mért kedveltebb jobban anglia, mint németország?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Angolul szinte mindenki el tud érthető szinten mekegni, németül már sokkal nehezebb.
2022. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

A legkevésbé sem lehet általánosítani ebben a kérdéskörben. Ha pl. én választanék, eszem ágában nem lenne Angliában élni. Német szomszédaink, németországi ismerőseink vannak többen.

Szóval ez egyedi, kinek ez, kinek az. Igaz az is, hogy amikor angoloknak dolgoztunk sokkal normálisabb voltak - csak jót tudok mondani róluk - mint a germánok.

2022. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Tán közvéleménykutatást készítettél, germagyarkám?
2022. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
68%

Szerintem ezt nem lehet így kijelenteni. De rám például igaz, amit írtál. Egyik ország sem célország számomra, de ha választani kéne, akkor Anglia.

Hogy miért?(nem mindenkire igaz) Angolul tanulok és világ nyelvnek számít, több lehetőség lenne számomra, engem jobban vonz pl.: a történelmét nézve is. Egyszer biztos elmegyek Németországba, de úgy nem tudnék olyan épületet vagy akármit mondani, ami annyira érdekelne. A nyelvet sem tartom szépnek.. egyszerűen engem nem vonz. De ez nem mindenkire igaz!

2022. szept. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TappancsMancs ***** válasza:
78%
Hát én is inkább szavaznék Németlandra.
2022. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
50%
Milyen téren kedveltebb? Turistáskodni vagy ott élni? Szerintem Ausztria kedveltebb.
2022. szept. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TappancsMancs ***** válasza:
81%
Anglia a nyelv miatt biztosan jobb. Németország viszont közelebb van, az éghajlata is a nekünk megszokottabb.
2022. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
56%
Mert az angol nyelvet több helyen értik a világban.
2022. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# a kínait nem több helyen de többen értik a világban
2022. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hely függő.Pl járás vagy város stb
2022. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!