Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legális keretek között hogyan...

Legális keretek között hogyan tudom elüldözni a hajléktalanokat a környékről?

Figyelt kérdés
Tippek, ötletek jöhetnek. Mindent szívesen fogadok. Nem, nem vagyok csöves gyűlölő de szívesen átküldöm őket hozzád. Aztán üljél bele Te egy véres emberi szarba. Aztán magyarázzál.

2022. szept. 7. 03:57
 1/7 Isti22 ***** válasza:
59%
Vegyél nekik hajlékot :)
2022. szept. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Igazából legálisan sehogy. Nálunk is voltak, a bolt előtt feküdtek télen ahol a hűtésből származó meleg távozott az utcára. Szemeteltek, az anyagcseréjüket ott végezték, a kannás bortól hangosak lettek. A kerületi rendészek és a rendőrök néha elküldték őket, de általában 1 óra múlva visszatértek a törzshelyükre. A rendészeti szerveknek nincs erre kapacitásuk, ebből az irányból segítségre nem nagyon számíthatsz. Azért egy pár telefont megér, esetleg levelet. Én próbáltam kényelmetlenné tenni a helyzetüket, rendszeresen leöntöttem őket egy vödör vízzel. Más is így tett , és pár éve nincs télen a bolt előtt fekvő csöves.
2022. szept. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Esetleg kérd meg őket, hogy távozzanak. Egy próbát megér! Szerintem semmiképpen se ajánlj fel nekik cserébe semmit mert jobban oda szokhatnak.
2022. szept. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Milyen helyen laksz?

Miért vannak ott? Miért tetszik nekik az a hely szerinted?

2022. szept. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%
Az a véres széklet nem hangzik túl jól, meg kéne nézetni egy dokival:/
2022. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
50%
Sehogy.
2022. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben az országban ez esélytelen.
2022. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!