Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veszélyes az Uránia/Blaha...

Veszélyes az Uránia/Blaha környéke éjszaka?

Figyelt kérdés

Megkaptam álmaim álláslehetőségét, viszont sokszor közel éjfélig szól a munkaidő és nekem abba az irányba kellene hazafele mennem...nappal sem kellemes ez a városrészleg, főleg a korai órákban, amikor alig van járókelő az utcán a csavargókon kívül....


Szóval, mennyire veszélyes? Keleti pu-ig? Sok a svéd, drogos zaklató ilyen időtájt?


Nincs aki kocsival hazavigyem, de így, attól tartok, el kell utasítanom...pedig nagyon fáj érte a szívem...tudjátok...ilyen egyszer ha van az életben, hogy egy munkahelyen emberségesen, kedvesen, szeretetteljesen bánnak a dolgozóval és valóban megszeret oda bejárni annak ellenére, hogy szétmennek a végtagjai a fájdalomtól a fizikális, több órás munkavégzés végett...de nem bántják, alázzák meg, használják ki...ellenkezőleg, tisztelettel, kedvesen szólnak hozzá és megbecsülik a munkáját.


Viszont a környék már este 19-21 órától életveszély...hát még éjfél környékén...ugye? 😕



2022. szept. 17. 20:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
27%
amerre cickány van, az nem egy biztonságos hely, főleg ha közel vagy a patkányfészekhez.
2022. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%

Én jópárszor jártam már arra késő este, soha semmi gondom nem volt. Félreesőbb utcákban már jóval óvatosabb lennék, de kint a főúton nem annyira érdemes szerintem parázni.


De mindez attól is függ, hogy ki mihez szokott, hogyan viseli a dolgokat. Én a new yorki metrót, meg a barcelonai sikátorokat se éreztem veszélyesnek, miközben velem utazó haverom meg igen (pedig tőlem két helyen loptak telefont, Barcelonában és a pesti éjszakai hetesen, tőle meg még sehol).

2022. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!