Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Közlekedésbiztonság

A kérdés

Mennyire veszélyes este, éjfél körüli időben az Örs vezér tere környéke? Főleg a hév oldalára gondolok

Keress kérdéseket hasonló témákban: busz, metró, éjszaka, Budapest, Örs vezér tere, HÉV, éjszakai járat

2018. márc. 20. 21:33  Privát üzenet  

A válaszok
Elég nyugis, bár én csak kocsival szoktam arra járni. Jól ki van világítva, sok autó megy arra, nagy a forgalom éjszakához képest.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. márc. 20. 21:50 Privát üzenet

Egyetlen veszélyes környéket sem tudok neked mondani a városban, mert még a hírhedtebb környékeken (pl Magdolna-negyed) sem jellemzőek az erőszakos utcai támadások. Az meg gondolom mindegy neked, mennyi autófeltörés van egy környéken, ha csak épp átutazóban vagy.

Ez azt is jelenti, hogy az Örsön sem eshet bántódásod. Ha ezzel együtt mégsem érzed magad biztonságban, az elsőre nem annyira vonzó Sörpatika közönsége elég kulturált (pl középosztálybeli nők is gyakran beülnek oda csajos estére), oda nyugodtan betérhetsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. márc. 21. 07:41 Privát üzenet
Hát a hév oldala akkor veszélyes, ha mozog, mert nehéz kivűl kapaszkodni 70 km/h mellett...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. márc. 27. 08:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hallott valaki valamit arról, hogy aki éjfél és hajnal négy közt vezet annak csak tíz óra lehet a munkaideje? Igaz ebből valami?
Szónoki kérdés: miért árasztják el a gyalogosok az Örs Vezér terén a Kerepesin átmenő kerékpársávot?
Zugló v. á. -Keleti pu. Vagy Örs vezér tere-Kőbány alsó v. á. , melyik jobb biciklis közlekedés szempontjából, milyen útvonalat ajánlanátok? Este fele biztonságos (9-10 fele)?
Milyen bírságra számíthatok? Esetleg bevonhatják a jogosítványomat is?
Térfigyelő kamera által megbüntethetnek-e, ha "megállni tilos" táblánál megálltam, de nem szálltam ki + elakadásjelzőt kapcsoltam, mindennek időtartama kb 2 perc volt, szombat 20...
Mennyire veszélyes az Örs vezér tere éjfél-hajnali órák környékén?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Közlekedésbiztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!