Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért változott meg így az...

Miért változott meg így az értékrend? Miért nem igazán látok már az utcákon, közterületeken olyan sok fiatalokból álló csoportot, mint mondjuk a 90-es években? Hová lett a csoportszellem, és elsősorban a szabadban való időtöltés utáni vágy?

Figyelt kérdés
Anno, amikor még tizenéves voltam (90-es évek), akkor még nagyon sokszor futottam bele elhagyott gyárakban, városi játszótereken stb. tizen, huszonévesekbe, akiknek az az adott hely sokszor törzshelyük is volt, és ott találkozgattak, beszélgettek, ökörködtek. Sokszor láttam, hogy az erdősebb részeken bungallót építettek pl. egy nagyobb fára és ott csoportosan "ütötték el" az időt, ma már ezeknek az épületeknek csak a maradványai vannak meg.
2010. szept. 26. 18:19
1 2
 11/11 -Apuci- válasza:

Mi kint vagyunk a szabadban, hozzánk kijöhetsz.

Épp kábelt égetünk, meg vasat szortírozunk.

Nálunk nincs net, épp most vágta le apám annak is a kábe.....


:D

2014. ápr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!