Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kiváncsi vagyok, mi a vélemény...

Kiváncsi vagyok, mi a véleményetek a forditott kulturális sokkról?

Figyelt kérdés
Sehol nem jelenik meg semmi róla, holott emberek ezrei érzik, ugyanis nem csak az okoz sokkot az embernek, ha más kulturával találkozik, hanem az is, amikor megszokja a más kulturát, de valamilyen okból haza kell jönnie. Ilyen esetben gondolok pl. balesetre vagy egyéb váratlan dologra.

2022. okt. 21. 02:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem neked válaszoltam, de ha neked nem tetszett, kérdezgess tovább.
2022. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11-es Szerintem nem nekem válaszoltál, hanem a saját (úgymond) külföldön elért teljesitményeidet fitogtattad. Én pedig nem erre vagyok kiváncsi, olvasd előbb.
2022. nov. 8. 00:25
 13/19 anonim ***** válasza:
Valakivel összekeversz, nem éltem, nem dolgoztam külföldön.
2022. nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Úristen, nem kevertelek össze senkivel, csak pontositott, privát válasz üzit küldtem a hozzászólásodra...De már akkor tényleg rá kell kérdezzek:

Mi a fenét keresel itt, ezen az oldakon és szólsz hozza olyan dolgokhoz, ami neked sem inged, sem gatyád???

2022. nov. 8. 10:11
 15/19 A kérdező kommentje:
Ez a probléma az "anonim"-ekkel. Nincs gerincük felvállalni a saját válaszaikért a felelőséget, ezért a névtelenségba burkózva hadoválnak össze-vissza.
2022. nov. 8. 10:27
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdezö: csak halkan jegyzem meg, TE IS anonim vagy, te is névtelenül írogatsz! (Mellesleg sokan - többek közt én is -azért nem írnak ki nevet, mert sok primitív lény attól kezdve rádszáll, inzultál, stb)


Az egyik elözö válaszolónak meg: semmiféle tolerancia nem tudja semlegesíteni, ha Nyugat-Európából akarsz visszaköltözni és látod azt a merhetetlen koszt, azt, hogy az emberek egyáltalán me figyelnek másokra, a magyfokú rosszindulatot, ami Magyarországon megszokott.

2022. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ami engem illet, hiszed vagy sem, nem vagyok "anonim". Már maga az a tény, hogy nevet választottam (Helikon), azt a tényt igazolja, hogy nem akarok névtelen maradni... és ha valódi válaszokat kapok értelmes emberektől, természetesen privátban bemutatkozok az illetőnek, köznyelven szólva, mindent megtudhat rólam...ha úgy érzem, a válaszai értelmesek számomra.
2022. nov. 8. 12:12
 18/19 anonim ***** válasza:

17-es: nem akarok kötözködni, de MINDENKINEK van válaszott neve, csak akik nem teszik publikussá, azoknál mindig az ANONIM megnevezés jelenik meg. Ez nálad is így van beállítva, mert különben a kérdésed fölött ott lenne a választott neved "Helikon", de ez nincs ott.

Egyszer nyisd meg az oldalt bejelentkezés nélkül, és nézd meg a válaszaidat, akkor látni fogod, hogy te is anonimként szerepelsz.

(Feltételezem, ezt nem tudtad eddig, tényleg nem stresszelni akarlak)

2022. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én pedig a 13-as vagyok (azóta először), és mivel semmiféle privát üzit nem kaptam tőled, ez is azt mutatja, hogy összekevertél valaki mással.


Egyébként csak egy adalék ahhoz, amit felvetettél: én például rendkívül meglepődtem azon, amit Írországban tapasztaltam, és szerintem messze kimeríti az igénytelenség fogalmát, méghozzá az, hogy a ruhaüzletekben a ruhák le vannak dobálva a földre, és nem csak néhány, ami mondjuk véletlenül leesett, hanem rengeteg, amit a kedves vásárlók levettek a vállfáról, majd, mivel mégsem akarták megvenni, simán ledobták a földre! Ilyen itthon nincs. Senki nem dobálja a földre a holmikat.

2022. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!