Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova menjünk Győrbe lakni?

Hova menjünk Győrbe lakni?

Figyelt kérdés
Illetve hova ne? Melyek a "jó" és "nem jo" környékek??
2010. szept. 27. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

jó: révfalu, nádorváros, belváros.

közepes: marcal I, marcal II

rossz: újváros, ady város, gyárváros ( de itt is vannak jó részek )

2010. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Én csak 5 évig éltem Győrben (egyetemi évek alatt), de én a következő városrészeket elkerülném: Sziget és Újváros (kisebbség). Nekem nem volt szimpatikus Gyárváros és Jancsifalu se, bár ezek már bevállalhatóak. A legjobb mindenképpen a belváros, mert ugye akkor a középpontban vagy és minden közel van. Ha egyetemre jársz, akkor Révfalu, mert az ott van egyből. Ha lakótelepi lakásban gondolkodtok, akkor Ady-város, Marcalváros (I. és II.), Józzsef Attila lakótelep, Nádorváros. Ber ezeken a részeken is vannak családi házas övezetek, de a panel a jellemző. Családi házas (külvárosi) övezetek: Győr-Szabadhegy, Győrszentiván, Gyirmót, Likócs, Ménfőcsanak, Bácsa és Pinnyéd. Az, hogy pontosan hova költözzetek az jó néhány tényezőtől is függ: milyen vastag a pénztárcád, milyen céllal költöztök Győrbe, szereted a nyüzsgést vagy inkább a nyugalmat kedveled, szeretsz ingázni vagy sem. Lehet, hogy a győriek más mondanak majd, de én az első két városrészt nem ajánlom (lehet, hogy vannak jó részei, de...).
2010. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahol tejet kapni. :)
2010. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm sokat segített...

ha ez számít a második válasz is hasznos, véletlenül nyomtam afélig hasznosra.. bocsesz :)

2010. szept. 27. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj. Itt nyomsz egy hasznosat és meg van bocsátva :)
2010. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!