Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Magyar emberek tényleg...

A Magyar emberek tényleg bunkóbbak egymással mint a többi országban élő emberek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 12. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Tényleg bunkóak egymással a Magyarok a többi országhoz képest
Nem bunkóak egymással
Bunkóak, de külföldön is bunkóak
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Erről semmiféle reprezentatív statisztika nem készült. Se itthon, se máshol...

Abból meg nem lehet általánosítani, ha te vagy a haverod sok bunkóval találkoztok...

2022. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Az interneten biztosan. Gyakorikérdéseken is volt, hogy teljesen ártatlan kérdéseket tettem fel és egyből jöttek a lenéző, lekicsinyítő megjegyzések, és a magyar internetes kultúra egyik ismertetőjele a lekezelő komment+ passzív-aggresszív :D emoji a legkisebb nézeteltérésekben is. Úgy vettem észre hogy nemzetközi kérdezgetős fórumokon (Pl Quora) sokkal türelmesebbek egymással az emberek- bár ez lehet, hogy a moderáció miatt is van.
2022. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 NTBS ***** válasza:
81%
Magyar magyarnak a farkasa. Ez sok helyen nem így van.
2022. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezt csak azok hiszik, akik nem voltak még külföldiek társaságában huzamosabb ideig. Tudom hogy itthon nagy divat verni a seggünket a földhöz, hogy itt milyen gonosz mindenki, bezzeg külföldön. De jó lenne ha végre sikerülne lenyelni, hogy bunkók mindenhol vannak.
2022. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Bécsben láttam csoportos összeverekedést a metrón, egyik résztvevő se magyar volt, na erre mit lépsz?
2022. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Én Ausztriában élek és itt is ugyanilyenek az emberek. Bár az ügyintézők kedvesek és a hivatalos dolgokat is könnyű intézni...
2022. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
#6 Mert már egy csomó magyar kiment oda, és ilyenekké tették őket.
2022. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Angliában élek. Ami először meglepett, az az, hogy itt van egy ALAP udvariasság, ami mindenkinek jár. Ez fura volt az elején, Magyarország után.

10 éve élek itt, évente járok haza. Ami tény, hogy hivatalos ügyintézési helyeken mintha évről évre jobb lenne a helyzet (bank,okmányiroda).

2022. nov. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen.


A magyarok többsége alapvetően olyan, mint egy nevetlen gyerek. bunkóskodik, hőbörögök, mellébeszél (lásd: néhány válaszoló itt is), kifogást keres. amikor viszont a gyakorlatban kéne mutatni vmit, megáll a tudomány.


egyébként meg nem akarok bunkó lenni, de nézd meg az 5-ös hozzászólását: na, a magyarok többsége pont ennyire korlátolt és nagyképű.

2022. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez pontosan így van. A magyar embernek mindennel baja van.

Még az is baj nekik, ha nem rájuk hasonlítasz. Ha egy kicsit is introvertált vagy csendes vagy, egyből rád szállnak.

jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!