Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha utcán belém kötnek, mit...

Ha utcán belém kötnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem én kezdem, oda jönnek, néha cigók(nem vagyok rasszista) és néha beszólnak. Ma is volt a buszon egy drogos cigó, és kötözködött 1-2 emberrel. Valaki ránézett, és rászólt, hogy ne nézzél, meg oda ment egy emberhez, és beszólt neki, kötözködött, mert sapka volt a fején... Nem szólt semmi a csákó, és ott hagyta, de folyamatosan dumált a buszon, drogozva volt szerintem.

Ilyenkor mit tegyek?

Valakinek van tapasztalata, mit kell tenni, hogy ne kötekedjenek, vagy ne durvuljon el a helyzet?


2010. szept. 29. 16:32
 1/10 anonim válasza:
34%
Bele kell verni a fejébe olyat, amekkorát csak bírsz, mit tehetnél?
2010. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunyózni, és szerintem egy drogos meg se érzi, ha kap egyet.
2010. szept. 29. 16:53
 3/10 anonim válasza:
81%
Első vagyok: Hát de ha buszon, vonaton kötekedik mégis mit tehetnél? Még elmenekülni sem tudsz! Valahogy ki kell kell állnod magadért, az meg szerintem nem igaz, hogy a drogos nem érzi meg az ütést, bár nem tudom. Max még annyit lehetne, hogy szólni a sofőrnek, hogy ne engedje fel a buszra, amíg normális nem lesz, mert mindenkit zaklat!
2010. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Tanulj küzdősportot. Amúgy egy jobb egyenes az állára és tényleg nem fogja érezni az ütést mert elájul. Nekem ez a módszerem és még sosem hagyott cserben. Legtöbb cigány csak a kézből ért, mint a kutyák.
2010. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
sportolj, erősödj, legyél normális...és ne, ismétlem NE keresd a szemkontaktust, akkor nem kötnek beléd...ha mégis, akkor a sportolj, erősödj és az előző hozzászólások lépnek életbe
2010. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha túlzásokba esik,tényleg küldj bele egy hatásosat az arcába!
2010. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmit ne csinálj, kerüld ki, vagy mosolyogva kérdezd meg hogy exkuzi moá? Párle vu francé?


Vagy vegyél egy rendőrjelvényt a kínai piacon :D

2010. okt. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gázsprét is vehetsz, az is jól jöhet :)
2010. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azonban volna nekem egy NAGYON FONTOS ISMÉTLEM FONTOS KÉRDÉSEM

Hány éves vagy?Kérlek válaszolj mert ez fontos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
18, nem gyerek, de nem állok le senkivel az utcán bunyózni...
2010. nov. 15. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!