Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem ha beszólnak/b...

Mit kéne tennem ha beszólnak/belém kötnek az utcán?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 20:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Amúgy azzal is tele van a tököm hogy csak csoportban merik tenni.Egyszer a buszmegálloban beszolt nekem úgy hogy ottvoltam a haverjai, mikor leszálltam a buszról láttam hogy egyedül van ,bezzeg akkor elfordítja a fejét...

Visszatérve a kérdésre ,úgy értem ha kb 2-3 ember szól be

2011. júl. 9. 20:33
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a, Kikerülöd őket.


b, gázspray


c, Kezdj el valami küzdősportot, harcművészetet. Ha csak önvédelemre kell és nem akarsz nagyon belemélyedni a dologba, akkor elég a thai box. Fél év egész jól elsajátíthatod.


d, b+c


Az "a" megoldás a leglustábbaknak való és nem egészen hatásos. A "b" is elég lusta megoldás, de eléggé jó módszer. A többi meg a lehető legjobb.


Sok sikert!


Ui.: Ha egyik sem tetszik, akkor nincs mit tenni. Tűrsz vagy harcolsz.

2011. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
alatt*
2011. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 yuda ***** válasza:
97%
Nyílván mindenkinek más a temperamentuma , de magam részéről 2-3 emberrel biztosan nem állnék le vitázni, hanem igyekeznék minél hamarabb eliszkolni- végülis ha megvernek..ők vannak többen. Nem igazából érdekelne kinek van igaza, hanem a testi épségemmel törődnék, és messziről kerülném őket, legközelebb is...
2011. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

1. Szorítsd ökölbe a kezed.

2. Verd ki az illetőből a szart is.

3. Ha többen vannak, ami valószínű, akkor szépen sorjában gyilkold le őket.

4. Porold le magad, menj tovább.

2011. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
"Ha többen vannak, ami valószínű, akkor szépen sorjában gyilkold le őket. " Frankó :D Isten vagy :D
2011. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre nehéz kettőt verni, csak azért írtam. Persze nem lehetetlen.


Éppen üthetsz kettőt is egyszerre, ha akarsz, a harmadikat fejeled, a negyediket rúgod az egyik lábaddal, az ötödiket a másikkal.


Bár ez utóbbi megvalósításához elég magas fokú wu-shu tudomány szükségeltetik.

2011. júl. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha egyedül vagy és 2-en vagy többen jönnek akkor futás a legjobb megoldás.

Ha egyedül van akkor a verés.

Ha vki egyedül kötözködik akkor az mindig erősebb nálad.

Belém még nem kötött nálam gyengébb, csak messziről pofázott és sajnos nem tudtam megverni.

2011. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha egyedül van, akkor is vigyázz, mert esetleg a sarkon vannak még tizen, hogy a megfelelő pillanatban előugorjanak.

Én ritkán kerültem ilyen helyzetbe, ha a helyzet fokozódik, akkor úgy teszek, mintha nem is venném észre. Ez eddig bevált. Semmiképp sem javasolom a verekedést, de egy önvédelmi sport elsajátítását igen.

2011. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ezek a cigányok márcsak ilyenek...
2011. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!