Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy égessem kicsit le,...

Hogy égessem kicsit le, amiért túl nagy a szája? Kicsit meg kéne leckéztetni. Szerintetek hogyan?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk, albérletben lakunk. Most új lakótársakat kerestünk, két srác személyében. Látszólag nagyon aranyosak, az egyikről meg helyből látni, hogy "anyuci pici fia". Na ennek a srácnak tegnapelőtt eltörött egy gyönyörű szép tányérja (mi a szobában voltunk, csak egy nagy suppanást hallottunk). Ő nem volt akkor itthon. Másnap mikor szóltam, hogy magától (rossz helyre volt borogatva, a hűtő tetejére) leesett a tányér, látszólag semmi baja nem volt, sőt azóta is nagyon kedves volt. DE ma megismerkedtem (és itt látjuk milyen kicsi a világ) az egyik évfolyamtársával és kérdem tőle, hogy nem-e ismeri a srácot. S hát de! Sőt, még beszéltek is ma. Kérdem mit? Erre azt mondja a lány, hogy az egyetemen az volt a srác nagy poénja ma, hogy eltörtem a tányérját és letagadtam levélben. (este későn értek aznap haza és leírtam egy cetlire, hogy eltörött, pont, hogy elkerüljem a félreértéseket). HA-HA-HA...

Most őszintén, ha én törtem volna el, lenne bennem annyi gerinc, hogy megmondjam én voltam, ( nem vagyok három éves,) de tényleg akkor a szobában voltam mikor eltörött.

Most készülök, hogy mondjak neki valamit, hogy "ugye de kicsi a világ, lám mit hallottam?!" vagy "ha már lakótársak vagyunk ha valami bajod van mond a szemembe"


Hogy pirítsam le kicsit, hogy lehetőleg ezentúl ne a hátam mögött mocskolásszon, mint a gimiben????

Nem mintha érdekelne másképp, de már ha lakótársak lettünk jó lenne jóban lenni. Meg amúgy bosszant, hogy tényleg nem én voltam és hülyének néz.

Olyan gyerekes amit egy ócska tányérért leművel:-S


21-L


2010. szept. 29. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon megmondanám neki hogy örülnék ha nem hazudozna főleg ilyen gyerekes dolgokban.Ha te lettél volna elmondod ennyi,nem kell belőle nagy ügyet csinálni.
2010. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ez eddig megvan, de valamit be kéne szóljak neki, hogy kicsit maradjon meg neki:P

Oké, gyerekes minden, de azért kicsit rosszul esik...

igaz a srác még csak 18...

2010. szept. 29. 17:20
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Hogy lehet egy tányérból ekkora ügyet csinálni? Én nagyon örülnék neki, ha ez lenne életem legynagyobb problémája! Mondd meg neki, hogy ha már együtt laktok jobb a békesség és kész! Ha megleckézteted, akkor felveszed a kesztyüt.
2010. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod, hogy mi neki az a tányér. Biztos neked is van valami olyan tárgyad, ami más számára értéktelen vacak, de számodra nagyon értékes.


Eltört a tányérja, találkozott valakivel, elmesélte neki, hogy szerinte lehet, hogy te törted el. Ez egy szimpla beszélgetés, nem rágalmazás.


És szerintem az a gyerekes, hogy mindenáron "be akarsz neki szólni". Nem lenne jobb, ha odaállnál elé, és csak úgy simán elmondanád, mi volt?

2010. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem csináltam...de azért kicsit beképzelt dolog másoknak hencegni, hogy milyen paraszt a lakótárs mert nem ismerte be, hogy ő törte el, itthon meg a szemembe vigyorog...most kell leállítani még az elején...
2010. szept. 29. 17:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Te is gyerekes vagy, már bocsi :D Elég vicces kérdés, mintha valami általános iskolás gyerek problémáját olvasnám.
2010. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
egy sima tányér...tény, hogy szép...de nem kapta senkitől...még van pontosan 4 darab a szekrényben, fix olyan... szóval itt sima "vagányságról" van szó, nem többről
2010. szept. 29. 17:35
 8/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok gyerekes, oké a téma tényleg az, de idegesít ha valaki a hátam mögött mocskolásznak, nagyon menő dolog, tényleg...
2010. szept. 29. 17:37
 9/18 A kérdező kommentje:
*mocskolászik
2010. szept. 29. 17:38
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináld azt, amit terjeszt Rólad. Tagadd le egy levélben, hogy Te törted el a tányérját. Szerintem egyből kapcsolni fog.
2010. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!