Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mostani tizenévesek mind...

Mostani tizenévesek mind ennyire lazák már? karácsonyi kívánságok?

Figyelt kérdés

ez csak egy példa, de hasonlókat máshol is láttam, és az elvileg heteró srác is simán akar egy sugardaddyt, mert hát a pénz az pénz ...

(utána meg family, no depression, PS5 ...XD)

az én ismeretségi köreimben tulképp hasonló, még ha ennyire nyíltan nem is mondják ki, mindenesetre lepődtem már meg.


szóval mostani tizenéveseknél, huszonpáréveseknél ez általános vagy nálunk azért még nem annyira?


[link]



2022. nov. 23. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Baromság. Én is kértem lovat gyerekként meg új számítógépet. Rohadtul semmi új nincs abban, hogy gyerekek és tinik irreális dolgokat kérnek.
2022. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért a sugardaddy, a man sztem határozottan nem a gyerekjáték kategória már.
2022. nov. 23. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy tisztában van vele, mi az.

(Lovat én is kértem, pedig a harmadikon laktunk.)

2022. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

akkor eléggé más világban élünk, szerintem a mostani tizen-huszonévesek mind tudják ...


itt egy másik, csak mert a jelenség létezik, még ha tabu is, és még ha nálunk talán kicsit kevésbé is.

halálos:


[link]

2022. nov. 26. 08:22
 5/8 anonim válasza:
Mi van? Mármint hogy karácsonyra sugardaddyt kér a fa alá? 😳😱 Ez inkább az hogy nagyon jó dolgában nem tudja már mit csináljon. Korcs egy világban élünk.
2022. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez azt jelenti hogy egy tizenéves azt kéri karira hogy egy nála 20 évvel öregebb pacák kormolja ki némi pénzért?
2022. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6

pontosan. nálunk nem annyira elterjedt de itt is ismerek példát és meg is lepődtem keményen, mert egy igen szemrevaló 19 éves sráca volt az amúgy családos 65 körüli ürgének, csak persze ez az ürge igen gazdag volt, szóval a sporkocsitól a lakásig mindent megkapott a srác, cserébe ..xxxx....xxxx.... érted. (ja hát az élet már csak ilyen ...)


Nyugaton pedig ez már olyan szinten mindennapos, hogy heteró srácok is tartanak sugardaddyt sokszor, mert tudják, hogy a lóvé onnan van. szóval attól még h tabu, bizony létezik a dolog.

2022. dec. 4. 08:43
 8/8 A kérdező kommentje:

még egy ...

szóval azt hiszem, tényleg létezik, nem is ritkán.


[link]

2022. dec. 4. 22:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!