Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Van egy osztályt...

Miért van ez? Van egy osztálytársam nem egy szépség mindig kelleti magát fiúk nyakába ugrik mindig azt mondja szeretlek, meg puszilja őket stb.

Figyelt kérdés
Aztán persze a fiúk sorban állnak és szerelmet vallanak neki, de ezzel a szöveggel jön bocsi de csak barátok lehetünk.. Ez nagyon feltud idegesíteni. Mit gondoltok erről? 18L
2010. szept. 30. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
később visszábbhagy ez a nagy sztárság....nyugi:)
2010. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Jajj nekem is van ilyen osztálytárjam. Néha tarkónvágnám valamivel....tényleg nagyon idegesítő tud lenni..főleg ha olyan fiúkkal csinálja akik tetszenek..Nem lehet velük mit csinálni, ilyenek és kész. Csak reménykedni lehet hogy idővel kinövik és kész. :S
2010. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Hogy ügyes. Ne irigykedjetek rá, hanem inkább tanuljatok tőle. Szép példa arra, hogy a nem túl előnyös külseje ellenére is lehet valaki vonzó, csak tudni kell bánni a férfiakkal.:)
2010. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azok a fiúk, akik ennek hatására nyaliznak neki, épp olyan szerencsétlenek, mint ő:D Ingerszegény egy osztály lehet, ha ez a menő, meg a király...Sajnállak, hogy ilyenek között kell lenned.
2010. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövi. Nem lehet túl sok esze egyébként.
2010. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó de minek kell hülyíteni a fiúkat?...
2010. szept. 30. 19:18
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos sok jó pasi van az osztályba.. és ők is oda vannak érte-..-
2010. szept. 30. 19:18
 8/12 anonim válasza:
100%
18 évesen?O.o majd kinövi? az igen én 12 éves vagyok és tavaly csinálták ezt két osztálytársam nem azéééé..
2010. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert a fiúk sajnos úgy vannak összerakva, hogy a vadászösztön dominál bennük. Ez a kislánynak jó kis gyakorlat az életre. Az osztályban valószínűleg nincsen olyan fiú, aki tetszik neki, de a megtanult képességekkel pillanatok alatt leveszi majd azt a férfit is a lábáról, akit el tud képzelni társaként. Tudod, én is a saját bőrömön tanultam meg, hogy a férfiak számára fontosabb a "násztánc", mint az, hogy mennyire vagy szép. Én is sokat dühöngtem amiatt, hogy amikor én szép is és okos is vagyok, akkor miért átlagos kinézetű és képességű lányokra buknak, csak mert azok kacérkodnak velük, miért nem a szimpla látványomtól alélnak el, mint a Hollywood-i filmeken. Hát mert az élet nem így működik.
2010. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy igaz elég pics@'san viselkedik mert a fiúkat is átveri ezzel... De hogy őszinte legyek én irigylem az önbizalmát, és azt, hogy ilyen megnyerő személyisége van. Ő legalább tudja, hogyan kell a férfiakkal bánni. És ez jó.

Csak az nem, hogy átveri őket...De az már más kérdés.

2010. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!