Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztálytársam elkérte a...

Az osztálytársam elkérte a füzetemet, amiből hétfőn órám lesz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a többi 2 füzetemet úgy kérte el hogy már nemrég elkérte,akk visszaadta,ere megin elkérte,h nem tudta lemásolni.akk ink vissza se adta volna.van 1 tantárgy,a biosz ami hétfőn is lesz,füzeből kéne tanulni.tudom hogy nem kellett volna adnom,de vele úgyse lehet vitatkozni,és nem is akarok.erről mi a véleményetek?
2011. szept. 30. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én is voltam így,csak én gazdaságiból. Én megmondtam a tanárnőnek, előszőr az osztályfőnőknek aztán a szaktanárnak. Tedd te is ezt.
2011. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha, a közeledben lakik az illető, akkor menj át a füzetedért. Ha, nem, akkor ez remek tanulópénz volt.
2011. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Mondd meg neki, hogy legközelebb csak úgy adod oda, ha lefénymásolja magának belőle a megfelelő oldalt, és hazaviszi neked az eredei füzetet.


Amúgy nem értem, hogy mi az hogy úgyse lehet vele vitatkozni? Akár erővel is elvenné a füzetedet?

2011. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt h nem lehet vele vitatkozni azt úgy gondoltam hogy ő néha képes rá h elég beképzelt legyen,alapból ilyen.és néh azt hiszi h ő a világ teteje.meg nem árt vele nme haragba lenni.
2011. szept. 30. 17:50
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok:)és azt is köszi h ti értelmes válaszokat adtatok:)
2011. szept. 30. 17:54
 6/7 A kérdező kommentje:
így utólag annyira zavar.de csak az amiből órám lesz,mer am nem bánomde olyan rossz.
2011. okt. 1. 15:33
 7/7 A kérdező kommentje:

lehet h elmegyek ma érte.de mit mondjak neki ha legközelebb kölcsönkéri?amúgy bocsi de h lehet ilyen h tudja h lesz olyan óra és akkor is csak maga érdekli?

lécci,könyi írjatok.segítség!!!haragszok magamra is.de gondolhatjátok h eleve olyan ,,tuti h megkapom"módon jön idee.lehet h elhozná ide nekem?múltkor azt mondta,de ez sürgős.meg mondja h csak hétvégén ér rá.na és nekem van időm?ajjjjj.......lécci segítsetek.:)de ha elkéri akk mit mondjak h miér nem adom?azért mert ór lesz,és nekem kell.ez a jó válasz.de mondhatnék mást is amit könnyebben elfogad?elmenni oda meg tiszta ciki.

2011. okt. 1. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!