Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van valaki rajtam kivul, aki...

Van valaki rajtam kivul, aki nem a sajat anyanyelven neveli sajat gyermeket, mert a hazastarsa nem magyar, es nem is ert magyarul?

Figyelt kérdés
8 honapos kislanyomhoz mas nyelven szolok, a ferjem miatt, aki ezt elvarja, sot megtiltja , hogy magyarul szoljak hozza.
2010. okt. 1. 09:24
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Majdnem talalt! Szerb :(
2010. okt. 1. 14:11
 12/28 anonim ***** válasza:

Úgy tudtam!


Próbáld meg sunyiba tanítgatni és magyar szellemben, vagy zsarold meg valamivel az apját.Nem lesz könnyü élete úgy látszik mivel ha nem tagadja le magyarságát akkor az apa nem biztos hogy ugyanúgy szereti. Délvidéki vagy egyébként?

2010. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez szörnyű! Megtiltani a párom anyanyelvét?! Meg zsarolni...?! Borzasztó dolgok vannak! :(((
2010. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ebbena helyzetben, de magyarázd már meg a férjednek, hogy amíg kicsi a gyerek, addig mindkét nyelvet tökéletesen el fogja sajátítani... van ismerősöm, aki tökéletesen beszél németül és magyarul is... (meg olyan is, aki később tanult magyarul, és ő is meg tudott tanulni, de akcentusosan). Megbeszéltétek ezt? Megindokolta, hogy miért? Nekem innen úgy tűnik, hogy a férjed nem tisztel téged eléggé... :(.
2010. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
MENEKÜLJ EBBŐL A "HÁZASSÁGBÓL" A GYEREKKEL EGYÜTT MOST!!!NINCS MÁS MEGOLDÁS, AZ EGÉSZ ÉLETEDET TÖNKRETESZED! MÉG ÖTVEN ÉVIG LESZEL BOLDOGTALAN. MOST LÉPJ!!! MINEK MENTÉL HOZZÁ?
2010. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem árt meg a kétnyelvűség, sőt.
2010. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Azert mentem hozza mert,terhes maradtam tole, o pedig ellenzi az abortuszt igy nem volt mas valasztasom.Egyepkent a neten ismerkedtunk meg.Soha nem szerettem , most pedig egyenesen utalom.A gyulolet sem all tolem messze.Nem tudom mit tegyek, de egyszer ugyis elvalok, csak elobb lehuzom rola a bort!!!
2010. okt. 1. 16:59
 18/28 anonim ***** válasza:
Ne bőrhuzogatással foglalkozzál és ne egyszer válj el, hanem most. Keress ügyvédet, nincs családod? Barátnő, jó kollega? Itt éltek vagy Szerbiában? Teljesen hülye voltál, hogy hozzámentél, de egy hülye lépés miatt nem kell az egész életedet tönkretenni. Ez verni fog, akár a gyereked előtt is. Mire vársz? Addig add be a válókeresetet, amíg a gyerek kicsi és nem érti. Költözz vissza a szüleidhez (jó esetben vannak) és HÉTFŐN indulj a bíróságra a papírokért. Amit te művelsz, az lassú és fájdalmas, értelmetlen öngyilkosság. És nem csak a saját életedet teszed tönkre, hanem az ártatlan gyerekedét is. Minden második házasság válással végződik, nem olyan nehéz az. Ne a bosszúvágy éltessen, ne halogass, MENEKÜLJ!!!
2010. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Otthagyhatod neki a gyereket, ha úgyis el akartad vetetni.
2010. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

O is vallna tolem, de a gyerek miatt megsem teszi,a gyermeknek pedig megis csak a jobb az apja mellett.Nekem mar tok mindegy mi lesz velem, regen feladtam mar.Lehet, hogy bennem is hiba van, ugyhogy ez van.

Vajdasag

2010. okt. 1. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!