Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ezo tv...

Mi a véleményetek az ezo tv jósíiról ill. a telefonos jósokról?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy hülyeség.Sosem hívnám fel őket,ha azt akarom,hogy valamilyen mértékben normális választ kapjak a kérdéseimre inkább elmennék személyesen egy jóshoz.
2010. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok buta ember kifizeti a percenkénti ezer forintot, így gyarapszik a tévé bankszámlája... Valamiből meg kell élni, és az emberi hiszékenységből és butaságból igen könnyű. Csak gyomor kell hozzá.
2010. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges.
2010. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális aki ezeknek hisz.
2010. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Azt, hogy Okis csak a munkajukat vegzik, mivel Nekik is megkell elni, Engem nem zavarnak, meg egyebkent is van engedelyuk arra amit dolgoznak.


A masik pedig, hogy igeny van Rajuk, mert ha nem lenne, akkor nem lenne mukodokepes a musor.

2010. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
ez a fajta jóslás nevetséges. egyetlen olyan jóslás van, ami tényleg "bejön", az a ji ching. De az drága is és szemelyésen csinálják. Az összes többi jóslás csak a szerencsén múlik, hogy bejön-e vagy nem. Ez saját tapasztalatom.
2010. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A jövő folyamatosan változik, éppen ezért nem hiszek a jóslásban, csupán abban, hogy meg lehet mondani, a jelenben mire vagyunk képesek, és hogy hova vezetnek a jelenleg megtett lépéseink.

De ehhez nem kell telefonos jós. Ha kíváncsi vagyok arra, hogy hova lyukadok ki egy tettemmel, akkor előveszem szépen az itthoni tarot kártyámat és megkérem az őrangyalom, hogy vezesse a kezem.


Ennyi. Ha létezik valódi felsőbb hatalom, ami bármit is tud a jövőről, akkor nekem ingyen elárulja otthon, amit tudnom kell. Ehhez én nem hívok fel 5 ezer forintért egy kamust, aki csupán kiforgat a pénzemből...

2010. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

egyik barátnőm cigánykártyából tud jósolni. ő az egyetlen, akinek hiszek az ilyesmiben.

az meg pláne gáz, hogy ezért valaki pénzt kér...

2010. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nem ismerem az Ezo TV-s sztármédiumokat, de ilyet aligha tud bármelyikük:

http://www.youtube.com/watch?v=OBcPGORIq1o

2010. okt. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző: ugyanezt akartam bemásolni én is :D


Egyébként én simán adnék egy-két éves börtönt, vagy valamilyen nagyobb összegű pénzbüntetést ezeknek a csalóknak. Egyszerűen megtévesztés amit csinálnak, a nyugdíjasok meg már nem tudnak tisztán gondolkodni abban a korban, ezért őket húzzák le.

2010. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!