Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz az hogy Szlovákiának...

Igaz az hogy Szlovákiának nincs történelme?

Figyelt kérdés
Jöhet minden a témával kapcsolatban!
2022. dec. 22. 12:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Szlovákia alig néhány évtizede létezik mint önálló ország, addig csapódtak ide oda, maga a nép létezett, de igazából önálló történelme nincs. Persze utólag a szlovákok vmi árja népnek állítják be magukat, közben egy semmi nép minden nélkül. Hasonló mint a román, annak sincs semmilyen, bár több van mint a szlovákoknak, de az is hazudozik össze vissza, lopja a történelmet. Remélem egyszer még vissza kapjuk a területeinket, és mind a románokat, mind a szlovákokat, ukránokat kiverjük a szent földünkről, és újra büszkén lobog majd a magyar zászló ❤️
2022. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 11. Inkább a migránsoktól féltsed a szent földünket. Amúgy meg úgy tudom hogy Magyarország már hemzseg a cigányoktól!
2022. dec. 31. 14:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Bizony hemzseg, de ha azt mondom irtsuk ki mindet, rossz szemmel néznek rám
2022. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11

Orvos látott már?

Vagy csak már most bepiáltál?

2022. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
13. Ha hatalmam lett volna, már nem lenne egy darab sem belőlük. Össze szedettem volna amennyit csak lehet, több ezret és kiheréltettem volna őket. Úgy most nem lennének olyan sokan. Azok nem emberek, hanem paraziták! Mai napig nem értem hogy miért hagyják őket szaporodni! Nincs belőlük semmi haszon. Vagy még jobb ötlet, valamit szedetni kellett volna velük hogy meddővé váljanak. És ez még nagyon is humánus módszer velük szemben.
2022. dec. 31. 17:02
 16/16 xp ali ***** válasza:
Nem lesz ilyen tétel, ez teljesen biztos. :D A kérdésre válaszolva: saját nyelvük van. Azért az nem 5 perc alatt alakult ki. Amúgy meg régebben itt élnek, mint a magyarok. Más kérdés, hogy elég sokat voltak szopó ágon a történelmük során.
2023. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!