Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is szépek a tatár...

Szerintetek is szépek a tatár lányok?

2010. okt. 2. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban azok. Nem is csodálkoznék, ha kiderülne hogy ők is keveredtek velünk egy kissé...

szépek ám a magyar lányok... :)

2010. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Szépek, tetszik ez a fajta arcvonás.De azért nyilván nem igy néz ki minden tatár lány..Igaz nekem a videóban sem tetszett az összes, pl: 00:41,00:58, 01:02, 01:26 stb, nem tul szépek, is nincs is meg az az arcvonásuk, simán akár magyarnak is nézném őket.A legszebb a videóban, szerintem az 1:20-as.:)
2010. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

12:56!


Nem egyformák bizony,ugyanis a tatárokon belül is többféle népcsoport is létezik.

Fő csoportjaik :volgai,krími,szibériai,lipek tatárok

2010. okt. 2. 13:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ja, bár ők válogattotak, de nagyon szépek :D
2010. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ja.
2010. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ők mitől tatárok?nem mindegyiknek ferde szeműnek kellenne lennie?
2010. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
simán lehetnének akár magyarok is
2010. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
91%
a tatárok eredeti nyelve a tatár nyelv, ami a kun nyelv utódja. Tehát a mi kunjaink, valójában a tatárok egyik alaptörzse. Ezért van sok hasonló tatár "arcvonású" ember nálunk. Önmagában a magyar törzsszövetség testvéri viszonyt, nagyon erős testvéri viszonyt ápolt a tatárokkal, és ezt a viszonyt még a honfoglalás előtti időkben ápolták igazán, amely egyébként a közös "zsoldos katonai" munka miatt alakult ki. Ugyanis a magyarok és a tatárok sokáig bérharcból éltek, hiszen kitűnő harcászati technikával és ügyességgel rendelkeztünk mi is és a tatárok is. Ebből ugye adódik a vegyes házasság. Ha jól tudom, bár ez nem a szakterületem a tatárok és a magyarok között van a legerősebb biológiai azonosság. A személyes tapasztalatom, hogy a lányok nagyon szépek, és még nincsenek úgy elvadulva mint nálunk. Nagyon szeretnek minket és mindent megosztanak. Mással is ilyen kedvesek, de tudva rokonságunkról, minket úgy fogadnak és ajnároznak, hogy az már durva. A lényeg, ha tatár lányt akartok és komoly kapcsolatban gondolkodtok, irány Oroszország:D pillanatok alatt elkeltek srácok. :) kufircra is kaphatók szép számmal, de elég erős a vallási ráhatás, ott is inkább a szegények mennek a kukacra...de még mindig könnyebb csajozni mint itthon. nem tudom nálunk mire van így mindegyik elszállva magától. nah mind1. jah és nagyon szar a tatár beafsteak-jük. Amikor megcsináltam az ungarisches verziót :D, majd elsírták magukat és azóta mondják, hogy megutáltak a csajok, mert nem tudnak olyat, mint a miénk ;>)
2013. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Menyasszonyom tatár, Kazanyban él. Mivál már korábbról is ismertem tatárokat, megtudtam, hogy ezek nem olyan "pár évig házas vagyok, azt' elválok" típusú nők. Egy tatár lány egy életre szól. E hír hallatán felpattant bennem a szikra: ha már van egy "tatarica" a tulajdonodban, akkor már legyen a legszebb. Így is tettem. A tataricák tényleg gyönyörüek, de az enyém a legszebb

:)

2013. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak köztük elég szépek..^^
2014. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!