Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok! Vannak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Vannak itt olyanok közületek, akik félénkek, csendesek, értelmesek, de emellett szépek, karcsúak is egyben?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakran találkozik ez a két véglet? Kinek mi a tapasztalata?
2011. okt. 16. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Aki szép és karcsú, az nem félénk és visszahúzódó. Szerintem ilyen nem létezik. 22F
2011. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Első épp ezért vagyok kíváncsi, hogy van-e, mert eddig én sem találtam. Hát ha csak nem volt szerencsém.
2011. okt. 16. 22:38
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Ez már megint olyan relatív. Definiáld már a szépet és a karcsút. Mert amennyiben a 40 kilós agyonsminkelt pózerekre gondolsz, akkor nem létezik ilyen.
2011. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Én vékony vagyok, viszonylag szép és okos, de nem csendes. Na most ez elég gázul néz ki így leírva, de így van:D
2011. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Fiatal vagyok, 15 éves. Én úgy gondolom, hogy szép vagyok, de lehet, neked nem tetszenék, mert ugye a szépség relatív. Értelmesnek is gondolom magam, viszont nekem lételemem a nevetés, olyankor pedig nem én vagyok a világ legintelektuálisabb lánya. :D Karcsúság... na ez nem annyira jellemzö, se sovány, sem kövér nem vagyok, én inkább arányosnak mondanám magam. 170 cm/63 kg. Ja, és elég félénk vagyok idegenekkel és fiúkkal szemben, akiket viszont ismerek és kedvelek, azokkal nagyon jól el tudok beszélgetni, hülyéskedni. :)
2011. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
az tőlem lemaradt h 17/L és 158/43
2011. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki visszahúzódó és mondjuk szerény is,nem biztos, hogy mások előtt elismeri, hogy szép, még ha tudja is magáról. Én ismerek ilyen lányokat, végletekig kedveseket is, viszont, ha rájuk pályázol, akkor kicsit többet kell letenni...mármint a párjaik pl. hozzájuk hasonlóan szintén kedves, jó emberek, azt meg igazán nehéz tettetni.
2011. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én félénk is vagyok, csendes is, szerintem értelmesnek számítok (egyetemista vagyok).

Vékony vagyok, de nem tartom magam szépnek, bár a barátom igen. Azt viszont nem tudom, hogy neked mi számít szépnek. :)

2011. okt. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarok kötözködni, de a kettő nem függ össze: "értelmesnek számítok (egyetemista vagyok)"
2011. okt. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

00:28

Nyilván nem mindig függ össze, de nem is általánosságban értettem.

Azért ha egyetemre jársz (nem fizetősre), és ott jól teljesítesz, akkor nem lehetsz buta - vagyis értelmes vagy.

2011. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!