Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért ilyen az ofőnk? /lent! /...

Mért ilyen az ofőnk? /lent! / (kérlek olvasd végig)

Figyelt kérdés

A barátnőmnél volt egy buli a múltkor, és azzal szívattuk az osztály társainkat, hogy későn felhívjuk őket. Persze csak azokat, akikről tudjuk, hogy nem sértődnek meg ilyenért. Szóval felhívtunk egy fiút, és az anyja vette fel a telefont. Nagyon leszidott, kiabált a telefonba. Jót röhögtünk az egészen, de sajnos nem lett vicces a történet. Az anyuka futott beköpni minket az ofőnek, aki megtiltotta, hogy ilyet csináljunk[milyen jogon?] és egy osztályfőnökit is bevágott mindenkinek, aki ott volt. Azt mondta, ha még ilyen lesz a rendőrséggel nyomoztat meg ilyenek. Szerintem az agyára ment valami...vagy csak mi látjuk így? Viccnek szántuk, a fiúval is jóba vagyunk tényleg... mit gondoltok? Normális?

/bocsi, hogy hosszú. :$/


2010. okt. 3. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem szép dolog amit csináltatok ez tény. De az osztályfőnöknek nincs joga olyanért beírást adni ami nem az iskolában történt. Mit írt pontosan az ellenőrzőbe??? A rendőrség meg miért foglalkozna ilyenekkel?? Nem zaklattatok senkit. Csak szimplán felhívtatok pár embert. Ez még nem büntetendő. Legalábbis szerintem. Javítsatok ki ha tévedek. Szerintem a legjobb megoldás az igazgató. A szüleid mit mondtak erre??
2010. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te magad ne szólj semmit az ofőnek, de akár anyukád vagy apukád megmondhatja, hogy nem volt hozzá joga, miután hazaértél, a szüleid felelősége vagy, semmi köze hozzá, mit teszel, csak az iskolában és az iskolai rendezvényeken. Rendőrségi eljárás csak akkor indulhat, ha az anyuka feljelent, de még ha rendszeresen hívogatva zaklatsz is a rendőrség nem nagyon tehet/tesz semmit, egy miatt biztos nem. Legközelebb a srác mobilját hívd azért, oksa?
2010. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Az osztályfőnöknek semmi köze ahhoz , hogy mit csinálsz iskolán kívül, és nem is vonhat felelősségre érte. A rendőrség nem foglalkozik ilyenekkel, ha nem csinálod ezt többször. Szóval, én az igazgatóhoz fordulnék , lemennék, és megmondanám neki , hogy jogtalanul adott beírást. Amúgy meg ne legyetek hülyék, a 10 éveseknek vicces,hogy éjszaka felb*szod a haverodat, kamasz vagy, nőjj már ki az ilyenekből...
2010. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túllihegte az ofő a dolgokat, de a rendőrségre feljelenthetnek az éjszakai telefon miatt, zaklatásért. Persze, én tudom, hogy ez nem az, de a jogban csak a tényeket veszik figyelembe. Én azt mondom, jobb nem bolygatni, minden csoda 3 napig tart.
2010. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!