Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Runtime Error! Tudnál segíteni...

Runtime Error! Tudnál segíteni? Kérlek olvasd el!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több programot nem tudok elindítani mert Visual C++ Runtime error -t ír ki. Pontosabban a program nem tud Patchelni.

Próbáltam már hogy kikapcsolom a tűzfalat, letörlöm a vírusirtót, újratelepítem a programot, javítottam a NET keretrendszert, Registry cleaner-t futtattam, Microsoft Visual C++ -t frissítettem. Eddig semmi nem változott. Ugyan úgy kiírja a hibaüzenetet. Tudna valaki tanáccsal szolgálni ezügyben hogy miként tudnám kijavítani a problémát?


2011. aug. 24. 15:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Win7ről van szó...
2011. aug. 24. 15:16
 2/2 anonim válasza:
Ha win7 rol van szo akko mar felig vesztet ugyed van probald meg letorolni a visual c+++ azt ha nem jo ugy se akor frissitsd a directx et ja akkor sem jo akk telepotsd ujra az oprendszert ... Ajalom a windows7 ultimatet mekem is az van...es egesz jol megvok vele .
2011. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!