Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy tudnék megint...

Lehet, hogy tudnék megint szoptatni? Elmesélem, kérlek olvasd el!

Figyelt kérdés

5,5 hós a babám. 3 hós kora óta nem szopizik. fogyott a tejem+ szopisztrájk.

a lényeg. ma este, meg próbáltam, odatettem a cicim és szopizni kezdte gőzerővel.. olyan furcsa, bizsergős érzés volt, de nagyon jó!!

imádtam szoptatni, 4 hós koráig fejtem még neki, akkor ha közelítettem a cicivel, már sírt. de ma este nem. igaz, néhány perc után kiköpte, de addig nagyon szívta.

már az ebédet kiváltottuk, főzelékkel és tízóraira a sinlachoz kap kis gyümit is, de olyan jó lenne legalább este meg reggel szoptatni. vagy csak este. én annak is örülnék.

szerintetek van rá esély?

amúgy már vacsi után után voltunk, és jön a foga, nyugtalan, nem tudott elaludni, és hirtelen jött ötletből próbáltam ki a cicit. semmi nem jön belőle, egy csepp sem, igaz, de hátha újra beindulna....

úgy jött az ötlet, hogy úgy odabújik ringatáskor acumival, mintha szopizna, pont a mellemhez és markolássza a kis kezével.

:)


2010. szept. 30. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg 40 napig újra lehet kezdeni, ha abbamaradt is. Sztem ha szeretnéd és neki is tetszik próbáld meg. Vesztenivalótok nincs vele. Valamennyi tej biztos van még bene. Nekem pl. 3-4 hónappal a szoptatás abbamaradása után is volt. Elképzelhető, hogy sikerül.
2010. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem sajnos nekem nincs, teljesen elapadtam. hiába szívtam, 4 hós kora után, ha nyomom sem jött és most sem jön semmi. írtó picik lettek, látványosan. 85C-s melltartók helyett már csak 70A-s a jó.

de azért reményem van.

bár a 40 nap is már letelt. hiszen 2,5 hónapja nem szopizik. 1,5 hóapja nem is fejek, serkentek, mert egyik napról a másikra teljesen elapadtam.

2010. szept. 30. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

3 hónapja választottam el a gyereket, de még mindig van, hogy jön tej:)

Sose add fel, lehet hogy csak pár korty lesz, de az is valami! Olyan jó összebújni, még ha kis időre is:) Szerintem vissza fog jönni legalább napi kettőre:) Drukkolok!

2010. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
figyu,ha már nem is jön belőle semmi,de a gyerkőc megnyugszik tőle,akkor próbáld ki.
2010. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, megpróbáljuk esténként. úúúúúúúúúgy izgulok! tényleg, ha cak nyugtatónak is, de olyn jó érzés!! :) nemcsak azért imádtam szoptatni, met praktikus és a legjobb a gyereknek... hanem az összebújás miatt is :)
2010. szept. 30. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, amit az első mondatodban írtál.

Nagyon megvisel/t még a mai napig is, h nem kellett neki.

Úgyh drukkolok, remélem összejön.

Majd írd meg légyszi, h sikerült-e?!

2010. szept. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!