Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tisztelt Gyakori kérdések...

Tisztelt Gyakori kérdések felhasználók! 33éves érdeklődő vagyok A kérdésem csak az,hogy itt egész magyarországon vagy budapest főváros területén hol vannak a beteg sérült emberekre való tekintettel egyházi fenntartású lakóotthonok!?

Figyelt kérdés

Református vallású vagyok. És megváltozott munkaképességű is.

Ilyen/olyat keresek ami nem fizetős, vagy ha kell is fizetni csak egészen minimálisat egy hónapban mondjuk.

És ahhol van teljes ellátás 0-24órában állandóan állandó jelleggel mindig.

Budapesti Fővárosi vagyok itt keresek elsősorban szállást is ha a szüleim majd meghalnának a bátyám se teljesen teljes mértékben egészséges a rokonokra nagyon nem számítok és nem is számíthatok.



2023. febr. 13. 15:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szemölcsök az ujjaimon tenyéren
2023. febr. 14. 15:06
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Autistaotthonok vannak Magyarországon. A többi betegséged kezelhetőnek vagy gyógyszerrel karban tarthatónak tűnik.
2023. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidtől csak örökölsz házat, vagy a báttyáddal eladjátok a házat és lesz kezdőtőkéd. Vagy ameddig a szüleid élnek, gyűjtögess pénzt. Vidéken 3 millióért már vehetsz valami viskót. Megváltozott munkaképességűeket felvesznek pl a kinderbe is vagy a legóba. Szolnokon is van kinder és Szolnok közelében van olcsó ház. Ezek a betegségek nem olyan vészesek, hogy állandó 0-24 órás felügyelet kellene, de amúgy is így lesz TB-d úgyhogy akkor mész orvoshoz amikor akarsz.


Nehéz az élet, felkell szívnod magad. Foglalkozz egy kicsit önmagaddal. Az értékrendeddel, az igényeiddel. Nézd meg, hogy mi az amit te ebbe az egészbe beleteszel. Kűzdesz? Vagy legyőzött vagy?


Kaphatsz egy kis pénzt az államtól plusz a meló… Összetudsz rakni 200.000ft-ot havonta. Ha a szüleidnek elmondod a tervedet hagynak gyűjteni. 2 év alatt megvan a ház. A továbbiakban pedig ennyi pénzből már élhetsz egy szerény életet. Mellette főzöl a saját házadban pálinkát vagy mit tudom én és abból is van egy kis plusszod.


Hajrá! Szurkolok!

2023. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Fogjál magad mellé egy hasonló helyzetű asszonyt és máris sokkal könnyebb minden.
2023. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Ne írjatok neki. Ez egy elmebeteg. Olyan üzeneteket kapok tőle, hogy ő egy b*zi k*cs*g. Szétvan esve a csávó.
2023. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ami igaz is homoszexuális vagyok.
2023. febr. 14. 15:57
 17/20 anonim ***** válasza:
89%
Troll.
2023. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem troll. Ez valami magányos elmebeteg szörny.
2023. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Most azért mert a jobb férfiakat preferálom magamnak!?
2023. febr. 14. 16:08
 20/20 NTBS ***** válasza:
Én nem tudok ilyenről.
2023. febr. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!