Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Ki a felelős?

Mit szóltok ehhez? Ki a felelős?

Figyelt kérdés

[link]


Szörnyű,annyira sajnálom szegényeket:(((


2010. okt. 5. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Valóban szörnyű, de a felelőst csak majd a vizsgálat tudja kideríteni. Most gondolom ,hogy a mentésre koncentrálnak először.
2010. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez hosszú távon nem kerül be a levegőbe?? Méreg anyagra gondoltam!
2010. okt. 5. 08:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lesz felelős. Sosincs.
2010. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ha ennyire veszélyes anyagot ekkora mennyiségben tárolnak, miért nem alakítottak ki megfelelő védterületet, esetleg "árteret". Egyszerű, szimpla gáttal ellátott területen ilyen erős vegyszert tárolni mekkora felelőtlenség?! Körülötte szántóföldek vannak, miért nem lehetett még egy biztonsági gátat felépíteni?
2010. okt. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

énis annyira sajnálom őket..tönkre ment minden,a házak,a föld(szerintem ott már vetni sem lehet majd)..

ez még az árvíznél is 100x rosszabb:(

Felelős meg ugyse lesz...

2010. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem sőt...szörnyű olvasni a frissülő híreket:(
2010. okt. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!