Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a halálra éheztete...

Mit szóltok a halálra éheztetett kisfiú esetéhez? Mennyiben felelős a védőnő a tragédiáért? A ti védőnőtök rendesen végzi a dolgát?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi most töltöttük be a 8. hetet, s bizony a védőnőt már 3 hete nem is láttam.
2009. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azt mondta a védőnő, hogy felöltöztetve látta a kisfiút halála előtt nem sokkal és így ruhában nem tűnt fel neki, hogy mindössze 4-5 !!!! kiló az az egyéves kisfiú. pont hallottam, hogy a tárgyaláson ezzel védte magát. hát nem tudom erre mit mondjak. a boncolás szerint legalább fél éve, tehát mióta nem kapta ingyen a tápszert, azóta éhezett, de az sem kizárt, hogy születése óta éhezett az a szerencsétlen kisgyerek. szégyen, hogy ilyen ma megtörténhet. remélem a szülőkön kivül megbüntetik azokat is, akiknek pont az lett volna a dolguk, hogy az ilyen eseteket kiemeljék, ideértve a védőnőt és a gyerekorvost is, mert ha idejében cselekednek, ez a kisgyerek még élne valahol egy olyan családban, ahol szeretik és adnak neki enni.
2009. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy azt a gyermeket soha nem kellett vinni semmiért sem tanácsadásra? Mert ott ki kellett volna, h derüljön!
2009. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez az! nem mérte le soha a gyerekorvos, a védőnő? az tuti, hogy én lesittelném őket is!
2009. márc. 25. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon durva...eddig nem is hallottam róla!

Szerintem az ilyen szülő nem vitte el orvoshoz sem,és gondolom a doki védőnő meg nem mert vele packázni...de ez se mentség!!!

Gonosz a sors,van aki évek óta küzd és lehet hogy csak az örökbe fogadás marad,ez meg eldobja a gyerekét!!!!

2009. márc. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok.

néhány hete a kékfényben volt, de az eset valamikor még tavaly történt, csak nyilván nem volt "akkora" hírértéke, hogy ezt fújja a média. szégyen, hogy nem kapott nyilvánosságot, mert nagyon sok kisgyerek van még ebben az országban, aki éhezik, és senki nem tesz ellene semmit.

2009. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére a védőnő és a gyerek orvos is jól végzi a dolgát. Hozzánk rendszeresen kijár a védőnő 1-2 hetente,és havonta kell vinnem tanácsadásra a pici fiamat,aki 7 hónapos. Szerintem a védőnő és a doki is hibás,remélem ellitélik őket is!
2009. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a főiskolán azt tanultam, hogy a magyar védőnői hálózat világhírű.

Ehhez képest a nagy magyar valóság az, hogy én utoljára fél éve láttam védőnőt, mikor én vittem a fiamat 2 éves vizsgálatra, de azt is úgy, hogy én mentem és kérdeztem, hogy nem kellene még mennünk 25 hónaposan? Nálunk személyesen kb. tavaly nyáron volt 1x, azóta sem, pedig a fiam elvileg tartósan betegként van nyilvántartva( hál'Istenek semmi baja már )De pici korában is alig alig láttuk.

2009. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!