Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen társadalmi...

Szerintetek milyen társadalmi hátterei vannak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mik a számítógép függőség társadalmi háttere? ez egy házi, de nem jut eszembe semmi,( csak családi, vagy személyes)
2010. okt. 5. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

pl qrvára elege van a sok baszogatásbol az embernek és ezért leül 1játék elé ott ki élheti magát elfelejti a sok szar dolgot amivel szembesült.

pl lehet hadvezér,épithet birodalmat,mészárolhat.nácikat terroristákat stb,lehet nagy gengszter,nagyhatalmu mágus stb

kinek mi szimpatikus az a alényeg megteheti 1játékban azt amit valoságban soha!!

2010. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sok embernek 1hangú unalmas idegesitö és frusztráló az élete

és kell valami pótszer érted

2010. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
remélem segitettem valamenyitt
2010. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. okt. 6. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én saját tapasztalatból tudom ugyanezt írni. Elmenekülnek a világ elől, egy olyan világba, ahol esetleg győztesek lehetnek(piszkálják őket, de a játékban pl ők a győztesek). És ez így feldobja őket, hatással lesz rájuk, jobban elvonulnak és belemélyednek a gépezésbe. :D Jó, én csak facebook függő vagyok eddig. :) Játékokkal is ott szoktam ellenni. :D
2010. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!