Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Széttetovált alkarral lehetek...

Széttetovált alkarral lehetek nevelőtiszt a fiatalkorúak börötnében?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha levágod, biztos!
2010. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, Debrecenben is van ilyen, plusz ha esetleg roma vagy az még előny is, nem vicc!! Rájuk jobban hallgatnak! Több ismerősöm ott dolgozik, tehát nem függ a tetoválástól hidd el.
2010. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te leszel a jóútra tért rosszfiu.
2010. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőven. Szerintem az még előny is, komolyan!
2010. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen. közelebb éreznek majd, ezáltalán sokkal nagyobb tiszteletet tudsz kivívni náluk.
2010. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehetsz, én raszta vagyok és addiktológián dolgozom. :D Megfelelő személyiséggel minden szituációt lehet kezelni!
2010. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

tegnap a plázában láttam egy biztonsági őrt, fehér rövidujjú ingben, a két karja a csuklójáig volt tetoválva.

ha ott el bírják viselni,szerintem a börtönben is elmegy.

2010. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Börtönben nem dolgozhatsz így, ha viszont már esetleg börtönben dolgozol, akkor a magasabb rendfokozatú főnöködet kell megkérdezned. Általában nem engedik, de ha mégis, akkor télen-nyáron a hosszú ujjú inget kell viselned, amiből nem látszik ki.

Egy egyszerű vagyonőrt ne hasonlítsatok egy fegyőrhöz, ég és föld a kettő munkája.

2010. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!