Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik valamilyen tilalom...

Kapanyanyimonyo00 kérdése:

Létezik valamilyen tilalom arra, hogy fiatalkorúak kocsmában tartózkodjanak éjszakába nyúlóan?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, hogy a kedvenc helyemen a társaság kezd "felhígulni". Ennek az az oka, hogy rengeteg kiskamasz gondolja úgy, hogy heti rendszerességgel lejárnak és öntudatlanra isszák magukat. Azt, hogy nem adják ki az alkoholt, mostmár sajnos egy óvodás is könnyűszerrel kijátsza.

Engem személy szerint borzasztóan zavar, hogy azért, mert ők nem képesek normálisan szórakozni, elrontják más estéjét is, zavarják a lakókat, akik persze nekünk, normális ivóknak panaszkodnak, mert velünk lehet beszélni, míg velük legtöbbször már nem.


2011. jún. 20. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Ha kihívjátok a rendőröket, és valóban 18 alattiak, annak csúnya vége lehet.
2011. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy blogon olvastam, hogy a pultos szerint a gyerek bele is fulladhat a sörbe, ha nagykorú van vele, aki kikéri neki az italt.

Úgy tudom, hogy valahol 22 óra után a fiatalkorúaknak tilos még a helyen való tartózkodás is, bár ezek csak területi hatályú rendeletek. Hol lehet utánajárni, hogy az V. kerületben ezekre mi vonatkozik?

Mert én kihívnám a rendőrt is, ha lenne értelme és ez az egyetlen módja annak, hogy megértsék mások problémáját.

2011. jún. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!