Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiatalkorúak hordhatnak...

Fiatalkorúak hordhatnak maguknál kést önvédelem céljából?

Figyelt kérdés
mélyen a kabátzsebembe,csak akkor venném elő ha tényleg szükség van rá (sok cigány van a környéken)
2011. márc. 16. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
inkább verekedni tanuljál meg ha sok cigány van mert a saját késeddel fognak megszurkálni... csak akkor javasolt a kés ha tényleg tudsz vele bánni mert gyilkosságér könnyen elítélik az embert... a kések meg ugy tudom vágóélméretre vannak talán 7-8 cm az alatt lehet nálad kés de nagyobb nem.
2011. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15 centisem van,inkább csak hogy beijedjenek
2011. márc. 16. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Az már elég nagy rendőrbá nem örülne ha megtalálná nálad. jah hogy beilyedne ? és ha ő is elővesz egy kést ? nincs menekvés, akkor már nem mondhatod azt hogy boccs inkább megyek... hidd el nagyon súlyos sérüléseket lehet egymásnak okozni késsel akár halálosat is igen könnyen, nem éri meg vele játszani... ha szétszabjátok egymást annak egyedül ti isszátok meg a levét... egy jó kis bunyóból meg azért általában az a pár lila folt inkább begyógyul mintha 6 centi mélyen felvágják a gyomrodat.
2011. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Most már egyel több a cigány a környéken. Már ha a "cigány" szó alatt nem egy kisebbséget, hanem egy viselkedési formát nézünk.
2011. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyel több a cigány?én nem megkéselni akarom azt aki szembejön velem csak megvédeni magam
2011. márc. 16. 19:25
 6/10 anonim válasza:
100%

én paprika sprayt hordok magamnál mert amióta elvertek a cigányok azóta én is félek....


16/L

2011. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megtámadnak akkor többen teszik, és egy késtől nem fognak megijedni, elveszik tőled és te jársz rosszul. Én is inkább a paprika sprayt ajánlom. Aztán meg a futást. Na meg tanulj önvédelmet ha van rá lehetőséged. Kést semmiképp ne hordj magadnál, azzal esélyed nincs.
2011. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha körbevesnek,akkor gázspray + öngyújtó!
2011. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
öngyújtó? azzal mit lehet?
2011. márc. 24. 15:16
 10/10 anonim ***** válasza:

A kés nem alkalmas önvédelemre. Főleg cigányok ellen. (Nem vagyok rasszista, sőt akad néhány cigány haverom is.) A balhét kereső cigányok általában hordanak magukkal kést, és valamilyen szinten tudják is használni. Ha kést rántasz, akkor tuti előkerül egy (vagy több) náluk is. És akkor mit csinálsz? Elég tökös vagy ahhoz, hogy ölj? Elég tökös vagy ahhoz, hogy meghalj? Egy karambittal simán kicsontoznak, pedig a pengehossza valószínüleg rövidebb mint nyolc centi. De tudod mit? Én hiteltelen vagyok, mert nem értek a késhez. Linkelek inkább egyet, és azon gondolkozz el!


[link]

2011. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!