Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a Veszprém...

Mit gondoltok erről a Veszprém-megyei katasztrófáról?

Figyelt kérdés
Mi is érintettek vagyunk kicsit.. Mert a Marcalba is benn van meg nem lakunk messze..
2010. okt. 7. 13:52
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Érintettek ha nem is,de nem lakunk se Devecsertől messze se a Marcaltól..
2010. okt. 7. 13:52
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva:S

Rokonaink Ajkaiak. De szerencsére nem lett semmi bajuk..

Kedd óta ezzel van tele a napló. Szinte írok, mikor olvasom.

Borzasztó.

Szerencsétlen emberek.

Remélem kapnak valami kártérítést.

2010. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
:( Hát igen,és szerintetek ezt ember okozta?
2010. okt. 7. 14:04
 4/33 anonim ***** válasza:

Ez egy borzasztó állapot. Én nem is tudom, hogy lehetnek kárpótolni az embereket. Én 2 napig magamban ezen őrlödtem mi lenne ha velünk történne ilyen? Rögtön átértékeltem mindent és rájöttem örülnünk kell mindennek amink van mert mennyi munka és pénz van benne.

Láttam képen mennyi szép ház, új ház van ott is. Istenem mi lesz velük? Egy csomó ház hitelen! Az ő helyükben én se akarnék már visszamenni és újrakezdeni az egészet. . .

Szeritem és ez lehet, hogy egy kicsit groteszkül hangzik de igenis kb egy 30 milliót minden családnak a kezébe nyomni és mondani nekik ebből kezdjenek máshol új életet. Az ettől kevesebb pénz szinte fillérnek számít.

Az a rengeteg állat meg a halálesetek és a sérülések. Én csak azt nem értem, hogy nem vette ezt észre senki????

Zárásul csak annyit borzasztóan tudom sajnálni őket ilyenkor szinte gyászolhatna az egész ország és segíthetné őket valahogyan! Mi kb 100 km-re lakunk onnan és nekem is nagyon közelinek tűnik a dolog.

Gondoljatok bele szombaton x faktor megasztár mindenki szórakozik közben egy csomó ember azt látja vége az életének nincs tovább!!!!

2010. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

50km-re lakunk tőlük!! :(

De engem az agaszt hogy mindenki a Dunát félti,de miért? Az mért nem fontos hogy a Marcalba meg a Bitvába kipusztult az élő világ?? :( Mert persze mindenki azt félti ami neki közelebb van,de hát.. Nekem ez fura :((

Mihályházán lakom én

2010. okt. 7. 14:09
 6/33 anonim ***** válasza:

Én Bakonycsernyén lakok. Nálunk is volt idén sártenger, kisebb katasztrófa. Homokzsákozták a házakat öregebbek azt mondták nem emlékeznek ilyenre. Hát a sima sárral is lehetett küzdeni meg a több napos esővel de ez hát semmi ahhoz képest ami ott történt.

Mostmár tagadják azt is, hogy radioaktiv anyagot is tartalmaz csak azért, hogy ne keltsenek pánikot.

2010. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Igazából az a legmeghökentöbb hogy emberek haltak meg!! :(

Mi sem tudtunk volna sehova sem futni,mert emelet az nincs nekünk! :(

A padlásra meg nem lett volna idő mert pillanatok alatt történt meg a padlásunk is 2 méter 20-30 cm körül van!!

2 és fél méteres nagyságú iszappal nem lehetett volna mit kezdeni

:(

2010. okt. 7. 14:21
 8/33 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok: most gondold el ha teszem fel ott maradsz a "házadban" és pár év múlva kiderül rólad, hogy rákos vagy. Szerinted minek köszönheted?

Hát a vizekkel szerintem azért foglalkoznak annyira, hogy ne terjedjen tovább de hogy az emberek házaival mi lesz? Épp ma olvastam, hogy Orbán is azt mondja a falut meg kell hagyni "emlékhelynek" nem szabad ott lakni csak arra leszek kiváncsi akkor mit ad ennyi embernek. Amúgy kb hány családról lehet szó?

2010. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de szerintem az a falu nagyobb mint a mienké olyan 70 ház biztos hogy itt van ebbe a faluba ahol mi lakunk
2010. okt. 7. 14:24
 10/33 A kérdező kommentje:
Akkor 70 család is ott szerintem több a ház szerintem!! De nem biztos! De nem tudom hogy mi vagy ki okozhatta több mint 10 ember halálát
2010. okt. 7. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!