Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt hogyan írjam le az önéletr...

Ezt hogyan írjam le az önéletrajzomban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval 3 középiskolába is jártam. Az első évem( 9. osztályt) X iskolában kezdtem, a 10-11. évemet egy Y iskolában jártam,az utolsó évem,ami még jelenleg tart,tehát a 12. osztályt most Z, egy estitagozatos gimnáziumban végzem. Tehát májusban érettségizem. Soroljam fel, hogy 2007-2008 X, 2008-2010 Y, majd 2010- várható befejezés 2011 Z iskola? Vagy csak írjam egyszerűen,hogy 2007-2011 Z? Előre is köszi!
2010. okt. 7. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nem érdekli őket, semmiképp ne sorold fel, írd be a legutolsót. ha már végeztél volna, megadhatnád csak a befejezés évét, de így időutazósnak tűnne, szóval számolj vissza négy évet, és úgy tól-ig.
2010. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a legutolsót írd le, ahol érettségit szereztél. Ezután, ha OKJ-képzésen maradtál, akkor tüntesd fel a képzés típusát, és a végzés várható időpontját.
2010. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi! :)
2010. okt. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!