Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bocsi nem tudtam hova irjam....

Bocsi nem tudtam hova irjam. Erre mit feleljek vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Facebookra kiirtam egy olyat állapotomnak, hogy ,,öhömm Lili milyen benga név ez?'' és az egyik ismerősöm azt hitte, hogy az ő nevére értem. Pedig nem. Egy másik ismim kiirt az üzifalamra egy nevet, már nem is tudom mit. És annak az ismimnek a neve is Lili. És ő rá értettem, hogy milyen nevet irt nekem ki. És én erre irtam. Ő meg azt hitte. Na tehát és elkezdtek az én nevemet is kritizálni. A nevem Tamara. Elkezdték kritizálni. És én irtam nekik, hogy nem az ő nevére értettem hanem egy másik névre amit a barinőm kiirt nekem. Igen tudom elég bénán fogalmaztam meg azt a bejegyzésemet de akkor is. Elősször tudják meg mi van és utánna beszéljenek. És ha össze futok velük a parkban vagy az utcán. Sétáljak el csak úgy melettk vagy még csináljam meg azt, ha leszólnak valami durva szóval akkor oda megyek és megveregetem a vállukat és ezt mondom ,,nyugi, vegyél be pár nyugtatót és minden rendben lesz'' és ezzel tovább megyek. Kérlek csak normális válaszokat. előre köszi tudom elég sok de fontos ők engem folyton kritizálnak, és nem hagynak békén
2011. nov. 2. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért úgy kéne, hogy barik maradjatok, ha beszólnak, mondd meg, hogy nem arra értetted, és hogy tévedés a szitu, ha elkezdenek keményen kritizálni, ki fogsz borulni, az meg mire jó?
2011. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ekkora problémát még nem b@sztam..-.-' szánalmas hogy ezen problémáztok..meg BARIK istenem-.-'
2011. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első válaszoló utálom őket rühellem őket, ugyan is nem egy suliba járunk már...és nem vagyunk barátnők...igen kiborulok mert én nem szavakkal bántok hanem inkább rúgok, hajat húzok...kiskorom óta megszoktam, hogy ezzel vezetem le a dühömet....tudom furcsa de igaz...és második olvastad azt irtam normális válaszokat nem pedig olyanokat mint a tied
2011. nov. 2. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Megelőzhetted volna az egészet, ha nem facebookon nyilvánítod ki a véleményed... gondolkodnod kellett volna posztolás előtt, de úgy tűnik, ez is annyira erősséged, mint a helyesírás...
2011. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na jól van jött egy másik, rendben ebben is igazad van de akkor is nem ő rá gondoltam...
2011. nov. 2. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!