Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb szláv nyelv?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat...
2010. okt. 7. 17:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

ma 02:16


Szörnyű milyen hülye emberek vannak. Nyugodtan védd azokat akik véreidet mészárolták, de nem hinném hogy jó ötlet lenne.

2010. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
??? a lengyelek meg a horvátok mikor mészárolták a véreinket?
2010. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
hehe :D:D
2010. okt. 15. 17:45
 14/22 anonim ***** válasza:
70%

12:41

Az első mondatoddal teljesen egyet tudok érteni.

Továbbá köszönjük, h bemutattad a hiányos történelmi ismereteidet, mellesleg azért kíváncsi lennék, h te mennyire is vagy Magyar "vérű".....a kitűnő stílusodról nem is beszélve.....hisztizel itt, mert nem tudod az említett szavakat, vagy a ć-t kiejteni (tudod, az a biszb@sz, az egy ékezet Magyarul, kár, h általánosba nem tanították nektek) :/.....habár lehet, h csak még nem vettétek.....

2010. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel bejelentem hogy a tegnapelőtt 16:37-os válaszoló nem én vagyok arról nem tehetek hogy egyeseknek ilyen szűk a látókörük hogy saját monitorjukon se tudják feltalálni magukat. Egyébként nem tudom hogyan jönnek ide a horvátok vagy a lengyelek, mivel a rácok, és az oláhok mészároltak magyarokat. meg a ruszkik úgy hogy mielőtt történelemtudásodra hivatkozol nézz körül saját házad táján is.
2010. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

A rácok szerbek, az oláhok meg románok... úgyhogy még mindig nem értem a dolgot :D

A lengyel meg a horvát úgy kerül ide, hogy bármilyen meglepő, ők is szláv népek. De akár mondhatnám a bulgárokat is, mert ők se mészárolták soha a magyarokat. Tudtommal csak a szerbek meg az oroszok csináltak ilyet (meg közvetetten a csehek).

2010. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
40%

12:41

Az első mondatoddal teljesen egyet tudok érteni.

Továbbá köszönjük, h* bemutattad a hiányos történelmi ismereteidet, mellesleg azért kíváncsi lennék, h* te mennyire is vagy Magyar(kisbetűvel írandó, mert melléknév) "vérű".....a kitűnő stílusodról nem is beszélve.....hisztizel itt, mert nem tudod az említett szavakat, vagy a ć-t kiejteni (tudod, az a biszb@sz, az egy ékezet Magyarul(ismét kisbetűvel írandó), kár, h*általánosba(a "hol?" kérdésre a -ban,-ben a használatos nem a -ba,-be) nem tanították nektek) :/.....habár lehet, h* csak még nem vettétek.....

*(rövidítés után pont)

1. Én semmilyen történelmi dologról nem írtam.

2. Ki tudom ejteni azokat a szavakat, amiket leírtam.

3. Tisztában vagyok vele, hogy az egy ékezet.

4. Magyarságot megkérdőjelezni: szerintem ostobaság, mert az vállalás dolga.

5. A stílusom, hogy mennyire kitűnő az meg teljesen szubjektív.

6.Saját házad táján sepregess először

2010. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Na, tipikus, ha már másba nem tud belekötni, jön a helyesírás :D:D:D
2010. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
42%

ma 12:10


Ezt nekem szántad?

2010. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%

Bmeg mennyi gyökér hahah LOL


1. 50-es: ha mindkettőtöknek ugyanannyi volt a százalékotok, akkor nehezen lehetett megállapítani, h nem te vagy az, tudom azóta már nem ugyanannyi....gyökér.

2. szval az Oláhok Szlávok.....aham....okos vagy ;)


" Magyarságot megkérdőjelezni: szerintem ostobaság, mert az vállalás dolga. " Idióta! Nem az, vagy Magyar származású vagy, vagy NEM. Vagy van benned magyar "vér" vagy nincs, tudod pont te mondtad, h "a véreid" blabla.....vállalás dolga....ekkora hülyeséget, ha Pákó holnap vállalja, h Magyar, akkor onnantól az ?! lol

Aki nem az, az fejre is állhat, akkor sem lesz az, ami viszont nem jelenti azt, h attól bármiben is rosszabb lenne.

Egyébként tudom, h nyelvtanilag tkp. kisbetűvel írandó a Magyar, de tudod te nagyon jól, h miért írtam nagybetűvel, nem kell a hülyét játszani, ugyanis én tisztelem a "véreimet", és nem abban a formában, h másokat utálok, meg leszólom a nyelvüket.

2010. okt. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!