Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb nyelv kiejtésre az alábbiak közül? : Finn;Német;svéd;olasz;angol;orosz?

2011. júl. 9. 13:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
nekem a finn és a svéd tetszik legjobban, nem tudok kettő közül dönteni:)
2011. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%
Angol. a többi egyszerűen nem szép, zenéhez főleg nem való, sajnos. Gondolom ezt én.
2011. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
a finnben egy csomó magyar mondatot találtam,pl 0:16-nál-itt tavasszal túl leszek én,lent tájak szajszi.Kolbászból én hajat fonok,ellát a kanna.0:47-ejj ottan Toszi szar.Pulyka-móka sziveket sziv,massza hova folysz? :D Am az orosz a legszebb,tatu meg nem rossz,de ha már orosz zene akkor http://www.youtube.com/watch?v=8ja1iUGatgg
2011. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Az angol szerintem kommersz, és elárulom, hogy például a finn sokkal alkalmasabb verselésre: minden versformát visszaad, ellentétben az angollal sajnos XD. A svéd pedig jóval dallamosabb. Tehát: neked az angol tetszik, ez rendben van, de ennyi. Nem kérdeztem, hogy melyik nem. Ahelyett, hogy a többit ócsárlod, inkább fejtsd ki, hogy mi tetszik az angolban.
2011. júl. 9. 14:35
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Svéd és a finn nagyon tetszik, és az angol sem rossz.

Németet tanulok de nem nagyon beszélem a nyelvet. Olyan fura. Mindig észreveszem ha valahol németül beszélnek és nagyon zavarja a fülemet.

Az oroszt szintén nem nagyon csípem, de Oroszország tetszik :)

2011. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
Elhiszem, hogy alkalmasabb verselésre, de attól még nekem nem tetszik hallásra. Nem volt szándékom "ócsárolni". Hogy válaszolja a kérdésedre (de újat nem tudok mondani, ezt írtam először is): pont azért tetszik az angol a legjobban, mert a többi ennél kevésbé tetszik.
2011. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%

A finn és az orosz. A német nagyon csúnya az angol kiejtést pedig utálom.

Különben abban a finn videóban néha tényleg magyarul énekel :D

2011. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
"Angol. a többi egyszerűen nem szép, zenéhez főleg nem való, sajnos." Kedves hozzászóló, ha ezt úgy írnád, hogy szerintem nem szép, akkor nem dorgálnálak, de ez úgy áll itt, mint egy szilárd tény. Ezt követi egy "Gondolom én.", amely nem csak stilisztikailag hibás, hanem olyan hatást kelt, mintha egy tudományos tényre bólintanál rá. Nekem ebből nem az jött le, hogy azért tetszik neked az angol, mert a többi nyelv nem. Javaslom,tanulj meg inkább rendesen fogalmazni, akkor legalább nem kötnek beléd, mint most én. :D
2011. júl. 9. 15:30
 9/28 A kérdező kommentje:
Az olaszt és a németet senki sem szereti?
2011. júl. 9. 15:32
 10/28 anonim ***** válasza:
71%

Olasz példát nem tettél. Az angol kiejtése egyáltalán nem szép, nekem is folyton bajom van vele, túl kemény nyelv.

Az olasz szép és lágy. Nekem ez jön be.

2011. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!